Her mevsim ve günün her saatinde içilebilen Türk kahvesinin geleneksel lezzetini sunan Arzum Okka Minio, kış mevsimi boyunca yine en keyifli anlarınıza ortak olacak.

Geleneklerimizin ayrılmaz bir parçası olan Türk kahvesinin yapımını hem kolaylaştırıyor hem de ideal kıvamla hazırlanmasına olanak sağlıyor. Lezzetli Türk kahvelerinin vazgeçilmez ortağı Minio ile Türk kahvesini akıllı pişirme sensörü sayesinde başında beklemeden, ağır ateşte ideal kıvamda pişirmek mümkün. Okka Minio, bol köpüklü bir kahve lezzetini sunarken tek seferde dört fincana kadar kahve pişirebiliyor.

Siyah bakır, siyah krom, mürdüm, papatya, marin, mercan ve nar rengi olmak üzere trend renkleriyle mutfakların dekorasyonuna uyum sağlayan  Minio, minimal tasarımı sayesinde mutfakta daha az yer kaplıyor.

İnovasyonu ve tasarımıyla dikkat çeken Minio tasarım dünyasının en büyük ödülü olan RedDot Design tarafından ‘En İyi Ürün’ ödülüne layık görüldü. Minio aynı zamanda Plus X Award’da tasarım ‘Design’, kullanım kolaylığı ‘Ease of Use’, Yılın En İyi Ürünü ‘Product of the Year’ ve iF Design Awards’ın bu yılki değerlendirmelerinde ”En İyi Tasarım” ödülünün sahibi ödüllerine layık görülürken Almanya’nın prestijli kurumlarından Haus & Garten tarafından gerçekleştirilen testlerde ‘Sehr Gut’ (En İyi/Başarılı) kahve makinesi oldu.