Sınırlı sayıda adidas Originals YEEZY Powerphase Grey satışta

Kanye West’in 1980’lerden esinlenerek tasarladığı ve uzun bir süredir beklenen adidas Originals Yeezy Powerphase modeli gri rengiyle 23 Aralık’ta satışa sunuluyor.

adidas ve Kanye West YEEZY Powerphase Modelini Griyle Renklendirdi

adidas Originals ve Kanye West imzalı Yeezy modeli geçen haftalarda lansmanı yapılan Yeezy Boost 350 V2 modelinden sonra yeni ve merakla beklenen bir tasarımı daha tüm dünyada sunuyor.

Son olarak geçen yıl beyaz rengiyle lansmanı yapılan Yeezy Powerphase modeli bu kez gri tasarımıyla karşımızda olacak.

Yumuşak ve gri deriyle kaplı olan Yeezy Powerphase EVA orta taban ve kauçuk dış taban özelliklerine sahip. Model sağ üst köşesinde de Calabasas logosuna sahip.

adidas Originals Yeezy Powerphase Grey Modelini Öncelikli Alma Şansı Yakala!

adidas, tüm dünyada sınırlı sayıda satışa sunulacak Yeezy Powerphase Grey modelini öncelikli satın alma hakkı kazanmak isteyenleri 20 Aralık 10.00 ve 23.59 saatleri arasında shop.adidas.com.tr/yeezypowerphase adresinden kayıt olmaya davet ediyor.

Kayıt yaptıranlar arasından, YEEZY Powerphase Grey modeline öncelikli satın alma hakkı kazananlar, 22 Aralık Cuma günü e-mail ile bilgilendirilecekler. Kendilerine bildirilecek satış noktasından, 23 Aralık Cumartesi günü 565 TL’lik satış fiyatıyla satın alabilecekler.

565 TL satış fiyatıyla sunulacak olan adidas Originals YEEZY Powerphase Grey modelleri stoklarla sınırlı olacak.