Hangi moda akımı aynı zamanda hem esprili hem de bu kadar cool olabilir? Elbette patch modası… Kıyafetlerinizi patch’lerle renklendirme trendi, bu yılın da gözdesi. Üstelik dikiş makinesinin mucidi SINGER şimdi bu trendi bir sosyal sorumluluk projesi ile de bir araya getirdi. Ahu Orakçıoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Oyuncu Ayşe Tolga, Sanatçı Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin kardeşler, Gamze Karaman Keçeli, Mert Vidinli, Oyuncu Naz Elmas ve Sunucu Özlem Yıldız gibi isimlerin tasarladığı rengarenk patch’ler singer.com.tr adresinden satışa sunuluyor. Geliri ise “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesi kapsamında hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere Bir Dilek Tut Derneği’ne aktarılıyor.

1960’lı yıllarda bir alt kültür modası olarak ortaya çıkan ve daha sonraki yıllarda bir başkaldırının moda ile yorumlanması haline gelen patch trendi, günümüzde ise cool ve esprili bir moda akımı olarak popülerliğini koruyor. Çünkü her bir patch, başlı başına bir mesaj ya da konsept içerebiliyor. Çok sayıda patch kullanımı ile kıyafetler rengarenk bir hale bürünüyor. SINGER için değerli isimlerin tasarladığı patch tasarımları da renkli tasarımları ile dikkat çekiyor. Ahu Orakçıoğlu çiçek, Ayşe Kucuroğlu çilek, Ayşe Tolga ananas, Bengü kalp, Derin Talu barış, Ezra & Tuba Çetin kardeşler kiraz, Gamze Karaman kelebek, Mert Vidinli unicorn, Naz Elmas taç, Özlem Yıldız ise soy ismine uygun olarak yıldız formunda patch’ler tasarladı. Siz de elbise, şort, tulum, ceket ve daha birçok kıyafetinizi patch’lerle sıradanlıktan kurtarıp kişiselleştirebilirsiniz. Patch’li kıyafetlerinizi dilerseniz topuklu ayakkabılarla kombinleyerek daha şık bir görünüm elde edebilir dilerseniz de spor ayakkabılarla günlük ve cool bir kombin yaratabilirsiniz.

SINGER’in “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” sosyal sorumluluk projesine destek için satışa sunduğu, rengarenk patch’ler singer.com.tr adresinde satışta. Patch’leri ister tek ister set olarak alın, hem kıyafetlerinize fark katın hem de çocukların dileklerinin gerçek olmasına destek sağlayın.