Shiseido’nun yeni lifting etkili anti aging serisi Vital Perfection, 1 haftada gözle gönürür sıkı bir cilde, 4 hafta içinde ise daha toparlanmış ve parlak bir cilt görünümüne kavuşturuyor.

Shiseido’nun cilt bakım bilimi, nemlendirme ve sorun çözmenin çok daha ötesine geçiyor. Doğanın canlılığıyla bilimin gücünü birleştirerek özel içerikler ile donatılmış bu yoğun anti aging etkili nemlendirici serisi, 3 ana çözüm getiren yeni teknoloji lift etkisiyle cildinizi yeniden canlandırıyor:

*ONARIM: Tam onarım sağlayan ilk teknoloji, KURENAI-TruLift Complex™ & TruStructiv Technology™ ciltteki Sub-dermal ‘’cepleri’’ doldurarak dermisin yeniden yapılanmasına teşvik eder, lift up etkisi ile daha sıkı bir cilt görünümü sağlar.
*DİRENÇ: Tam toparlama ve aydınlık sağlayan ikinci önemli teknoloji, VP8 teknolojisi, yaşla birlikte ciltte oluşabilen kırışıklıklar, sarkma ve koyu lekeler gibi hasarlara karşı etkili. Ciltte bu tarz yaşlanma kaygılarının negatif döngüsüne karşı direnç gösterir.
*DESTEKLEME: Daha sıkı, toparlanmış ve aydınlık bir cilt etkisini hızlandıran Re Neura ++ teknolojisi, cilt yenileme işlevini geliştirmek için cildin iletişim ağını aktifleştirerek sadece 1 haftada sonuç sağlamak için önemli rol oynar.

Aromokalojik etkisi olan bitki özlerinden oluşan bakım serisi, cildin nem dengesine kavuşmasını sağlarken, içeriğindeki çiçek kokularıyla cildi yatıştırıyor. Japon orkide çiçeğinin rahatlatıcı etkisi, keklit otunun temiz ve tazelik hissi ile harmanlanmış Vital Perfection, çiçek özleriyle duyuları uyandıran pürüzsüz ve neme kavuşmuş bir cilt sunuyor. Vital Perfection, sıkı bir cilt görünümü ve gelecekte daha toparlanmış bir cilt için proaktif cilt bakımı sunuyor.

Vital Perfection Uplifting and Firming Cream
Cildin potansiyelini yeniden canlandıran ReNeura++ teknolojisi ve Kurenai-TrueLift komplex içerir. İpeksi, lüks yapıdaki krem elastikiyet kaybı, kırışıklıklar ve lekeler gibi yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olur. Daha sıkı, toparlanmış, renk eşitsizliği olmayan parlak bir cilt görünümü için cildi derinlemesine nemlendirir.

Vital Perfection Uplifting and Firming Enriched Cream
Cildin potansiyelini yeniden canlandıran ReNeura++ teknolojisi ve Kurenai-TrueLift komplex içerir. Yoğun, lüks yapıdaki krem elastikiyet kaybı, kırışıklıklar ve lekeler gibi yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olur. Daha sıkı, toparlanmış, renk eşitsizliği olmayan parlak bir cilt görünümü için cildi nemlendirir. Kış mevsimi için ya da cildin çok kuru hissettiği durumlar için idealdir.

Vital Perfection Uplifting and Firming Day Cream SPF 30
Cildin potansiyelini yeniden canlandıran ReNeura++ teknolojisi ve Kurenai-TrueLift komplex içerir. Yumuşak, lüks yapıdaki krem elastikiyet kaybı, kırışıklıklar ve lekeler gibi yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olur. UV ışınlarının verdiği hasara karşı cildi korur. Daha sıkı, toparlanmış, renk eşitsizliği olmayan, parlak bir cilt görünüm için cildi nemlendirir. Kış mevsimi için veya cildin kuru olduğu dönemlerde cildin SPF faktörlü bir kreme ihtiyacı olduğu zaman idealdir.


Vital Perfection Uplifting and Firming Cream Emulsion SPF 30
Cildin potansiyelini yeniden canlandıran ReNeura++ teknolojisi ve Kurenai-TrueLift komplex içerir. İnce, lüks yapıdaki emulsiyon elastikiyet kaybı, kırışıklıklar ve lekeler gibi yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olur. UV ışınlarının verdiği hasara karşı cildi korur, daha sıkı, toparlanmış, renk eşitsizliği olmayan parlak bir cilt görünümü için cildi nemlendirir. Yaz mevsimi için ya da cildin çok kuru hissetmediği dönemlerde ama aynı zamanda SPF faktorlü bir kreme ihtiyacı olduğunda idealdir.

Vital Perfection Overnight Firming Treatment
Alıç özü ve Shiseido’nun özel Aqua-in-pool içeriği ile geliştirilmiş, zengin ve koruyucu dokusu ile fark yaratan kremi Vital Perfection Overnight Firming Treatment, uyku öncesi uygulanarak, cildin gündüz gördüğü hasarları onarıyor ve yoğun bir lifting etkisi sağlıyor. Tüm cilt tiplerine uygun olarak hazırlanan formülü, cildi sakinleştiriyor ve kuru, cansız görünümü ortadan kaldırıyor. Uykuya daha rahat dalmanızı sağlayacak olan bu adım, nem verici içeriklerle cildinize son dokunuşu yaparak enerji veriyor, cildinizi şımartıyor.