Shawn Mendes Hailey Baldwin’in nişanlanmasına sessiz kalmadı

19 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Shawn Mendes ve 21 yaşındaki Amerikalı model Hailey Baldwin arasında bir süre önce aşk dedikoduları yayılmıştı.

Sadece arkadaşız

En son Met Gala’ya birlikte katılmaları dedikoduları iyice arttırmıştı. Shawn Mendes bu durumu düzeltmek ve aralarında hiçbir şey olmadığını kanıtlamak için “sadece arkadaşız” sözlerini kullanmıştı. Baldwin’den ise “Biz takılıyoruz ve süper sevimli ve çok güzel bir genç beyefendi, ama ben bekarım” sözleriyle aralarında bir şey olmadığını açıklamıştı.

Eski aşk yeniden alevlendi

Kısa bir süre sonra 24 yaşındaki Kanadalı şarkıcı ve eski sevgilisi Justin Bieber ile görüntülenen Hailey; Justin ile önceden konuşmamalarının saçma olduğunu onu arkadaş olarak çok sevdiğini söylemişti. Sürekli birlikte görüntülenmeye başlayan çift, aralarındaki aşkın alevlenmesi üzerine yeniden sevgili oldu. Çok kısa bir süre sonrada Nişan yüzükleri taktılar.

Fotoğraflar neden silindi?

Hailey’in eskiden isimleri aşk dedikodularına karışan Shawn Mendes ile olan fotoğraflarını Justin ile olan birlikteliğinin ardından Instagram hesabından silmesi kafaları karıştırmıştı.

Shawn çiftin nişanına sessiz kalmadı

Herkes Shawn’ın çiftin nişanlanması için ne düşündüğünü merak ediyordu ve bir açıklama yaptı.

“Hailey’e mesaj atmıştım ve “tebrikler” dedim ve evet, sadece bu, herkesin daha fazla olmasını istediğini düşünüyorum…ama değil.” sözlerini kullandı.