Şeyma Subaşı’nın kıyafetleri, özel hayatı, saçı, tatilleri, kızı, takıları, yemek yediği yerler… Her adımı olay. Ve sonundan Şeyma Subaşı’nın düğünü gerçekleşti. Bir televizyon programına katılmasıyla hayatı değişen Şeyma Subaşı nikah kıyafetleri ve gelinliği ile son günlerin en çok konuşulan konularından. Buyurun o kıyafetlere.


Her şey ortaya çıkan düğün davetiyesi ve Şeyma Subaşı’nın gelinlik arayışı sırasında Instagram’da paylaştığı hikayelerle ortaya çıkmıştı. Ve yılın düğününün tarihi geldi çattı. Davetliler, özel uçakla Fransa’nın Nice kentine uçtu. Cote D’Azur Havaalanı’nda bekleyen özel helikopter, çifti ve şahitlerini Marsilya’ya götürdü. Buradaki Türk Konsolosluğu’nda Esat Yontunç ve Kübra Subaşı’nın şahitliğinde nikah kıyıldı.


Ardından Şeyma Subaşı fotoğraf paylaştı. Zimmerman imzalı nikah elbisesiyle poz veren Subaşı altına; “Normalde bütün ekibe teşekkür etme kısmı son gün yapılırken ben ilk olarak buradan iki mükemmel insana teşekkür etmek istiyorum. Yetenekleriyle sadece Türkiye’de değil dünyada çok kısa sürede adını duyuracak olan iki özel arkadaşım benim saçımdan ayakkabıma aksesuarımdan elbiseme en önemlisi de gelinliğime kadar beni baştan aşağı hazırladılar. Kendimi rahatlıkla onlara teslim ettiğim, benim ruhumla look’larımı muhteşem bir şekilde eşleştiren Eda Franci & Seda Yenigün’e sonsuz teşekkür ederim,” yazdı.


Şeyma Subaşı nikahtan sonra düğün yemeğinde ikinci bir elbise giymeyi tercih etti. Elbisesi Naeem Khan imzalı gelinlik koleksiyonundan.


Nikahtan bir gün sonra St. Tropez’deki düğün töreni de renkli görüntülere sahne oldu. 250 kişinin katıldığı düğünde başarılı televizyoncunun, “Alkışlarınızla değerli eşim Şeyma Ilıcalı geliyor” sözleriyle eşini takdim etmesi dikkati çekti.


Fransa’nın St. Tropez kasabasındaki ünlü beach kulüp Bagatelle’de açık havada gerçekleşen yılın düğününe; Hadise, Murat Boz, Burcu Esmersoy, Oğulcan Engin, Wesley Sneijder, Gül Gölge Saygı, Alp Kırşan, Aslı Enver, Hacı Sabancı, Irmak Atuk, Okan Buruk ve Eser Yenenler’in de aralarında bulunduğu 250 kişi katıldı.


Düğün töreninde sembolik olarak nikah töreni de yapıldı. Törende nikah memurluğu görevini ‘3 Adam’dan Eser Yenenler üstlenirken, ünlü çiftin kızları Melisa’de giydiği gelinlikle anne babasına eşlik etti. Sembolik olarak nikah kıyıldıktan sonra Acun Ilıcalı, eşini öperek kutladı.


Davetliler, gece 12’de sona eren düğünün ardından Byblos Otel’in içindeki Cave isimli mekanda sabaha kadar süren after party’de eğlendi. Gecede dünyaca ünlü DJ Solomun sahneye çıktı.


Şeyma Subaşı’nın gelinliği Vera Wang imzası taşırken, düğünden sonra giydiği elbise ise yine Naeem Khan imzalı.


Şeyma Subaşı’nın düğünde saçını İbrahim Zengin, makyajını ise Ali Rıza Özdemir yaptı.