Şeyda Coşkun ile Daha hafif bir yaşam

Başarısı ispatlanmış deneyimlerini BE LIGHT markası ile destekleyen Şeyda Coşkun, “21 Günde Hafifle” programı ile hem sporun hem de uyguladığınız beslenme düzeninin sizlere nasıl rehberlik edeceğini keşfetmenizi sağlıyor.

1 Kasım’da başlayacak program, yaşamınızı fiziken ve ruhen hafifletmenin yanı sıra sizi formunuza kavuşturuyor. Şeyda Coşkun’un danışmak istediğiniz her konuda destek olduğu “21 Günde Hafifle” programında, aynı zamanda katılımcıların günlük olarak takibi yapılıyor.

Belight Kıtchen’da gerçekleştirilecek tanışma toplantısında yaşam koçunla birlikte kişisel değerlendirme ve önerilerle dolu sana özel programını belirlersin. Ayrıca grup programında yer alan menüler adresine gönderilmeye başlanır ve yaşam koçun seni yakın takibe alır.

Günlük yemek gönderimleri ile ve spor faaliyetlerinin takibine devam edilir. Belight Kıtchen’da gerçekleştirilecek ikinci toplantıda, geldiğin nokta diğer grup üyeleri ve yaşam koçunla birlikte değerlendirilir.

“21 Günde Hafifle” programının en büyük farkı, bu yolculuğa tek başınıza değil, 7 gün 24 saat size destek olup pes etmenize asla izin vermeyecek koçlarınızla ve sizinle aynı hedefleri paylaşan grup arkadaşlarınızla birlikte çıkıyor olmanız. Program süresince Belight yaratıcı lezzetlerle dolu, şeffaf ve bilinçli mutfağında hazırlanan paketlerin yanı sıra, yemek alanındaki dünya trendleri ve yenilikler de servis ediliyor. Yemeklerin günlük olarak adrese teslim edilmesiyle hayatınızı kolaylaştıran program, ideal beslenme konusunda yol gösteriyor.