Kışa girmeden cildinizi onarın ve yenileyin!

Son dönemlerin en fazla konuşulan ameliyatsız gençleştirme tedavileri arasında Secret PRP uygulaması yer alıyor.

Son dönemlerin en fazla konuşulan ameliyatsız gençleştirme tedavileri arasında Secret PRP uygulaması yer alıyor. Bu tedavi hakkında Estetik International Sağlık Grubu açıklamalarda bulundu:

“Secret PRP Fraksiyonel İğneli Radyofrekans uygulaması ile PRP’nin birleştirilerek etkinlikleri artırılmış bir tedavi kombinasyonudur. Secret’ın onarıcı etkisinden faydalanılırken bir yandan da PRP sisteminin doku yenilenmesini hızlandıran etkisi ön plana çıkarılır, daha hızlı ve tatmin edici bir sonuç sağlanır. Secret PRP, ince çizgilerden, güneşin verdiği hasarlardan, derin kırışıklıklara ve sivilce yaralarına kadar her şeyi tedavi edebilir. Koldan basitçe bir kan alınır ve santrifüj edilir.”

Son derece güvenli bir uygulama

İşlemin sın derece güvenli olduğunu dile getiren Estetik International Sağlık Grubu, PRP’nin uygulanmasıyla ilgili de bilgiler aktardı:

“PRP, kendi kanınızdan elde edildiği için son derece güvenlidir ve alerjik bir sorun çıkarmaz. Hastaya önce iğneli radyofrekans, ardından enjeksiyon yolu ile PRP yapılarak uygulanır. İşlem yaklaşık 45 dakika sürer. Bireysel ihtiyaçlara göre 3 hafta ara ile 3 seans uygulanabilir. İşlem sonrası birkaç gün içinde etkisi görülür. Akne izlerinde ömür boyu etkinliğini korur. Anti Aging tedavilerde yaşlanma sürecine eşlik eder.”