Şebnem Burcuoğlu aşk ve ilişkiler hakkında ipucu verecek

12 Şubat, Salı günü, saat 15:00'de Galeries Lafayette İstanbul- Emaar Square Mall Çamlıca bünyesinde "Kocan Kadar Konuş" ve "Süreya kuaför Salonu" gibi çok satan kitapların yazarı ve gazeteci Şebnem Burcuoğlu ile Aşk ve İlişkiler söyleşisi gerçekleşiyor.

12 Şubat, Salı günü, saat 15:00’de Galeries Lafayette İstanbul- Emaar Square Mall Çamlıca bünyesinde “Kocan Kadar Konuş” ve “Süreya kuaför Salonu” gibi çok satan kitapların yazarı ve gazeteci Şebnem Burcuoğlu ile Aşk ve İlişkiler söyleşisi gerçekleşiyor.

Şebnem Burcuoğlu aşk ve ilişkiler hakkında ipucu verecek

Ünlü yazarın okurları ile buluşarak Sevgililer Günü özelinde Galeries Lafayette İstanbul- Emaar Square Mall Çamlıca’da gerçekleştireceği söyleşide, “ilişkiler ve aşk” Şebnem Burcuoğlu’nun keyifli sohbeti ile masaya yatırılacak. Burcuoğlu’nun 2014 yılında kaleme aldığı Kocan Kadar Konuş romanı iki yüz bin baskıyla altı ay süresince çok satanlar listesinin başında kalırken, serinin BKM tarafından beyaz perdeye uyarlanan filmi bir buçuk milyonun üzerinde izleyiciye ulaşmıştı.

2016 yılının çok satanları arasında bulunan Şekerfare ve 2017 yılında kaleme aldığı bir değer çok satan Çevrim Dışı Aşk romanlarının ardından, ünlü yazar 2018 yılında Süreya Kuaför Salonu romanıyla çok satanlar listesinde yerini aldı.

Etkinlik davetiyesi ve Şebnem Burcuoğlu’nun yüksek çözünürlüklü görseli ekte değerlendirmenize sunulmuştur.