Modanın öncüsü Zühre 2019 yazında başlayan leopar ve yılan derisi modasını özellikle çanta koleksiyonuna da taşıdı. Koleksiyonda çantalardan, eşarplara ve şallara kadar pek çok detayda yılan derisi ve leopar favori oldu.

Leopar, yılan derisi ve Roma dönemi teması aksesuarlarda toplandı

Bu yılın en gözde trendlerinden bir tanesi yılan deseni baskılar olacak gibi görünüyor. Bu yıl çok karşılaşacağınız yılan derisi baskılar ile kıyafetlerinize zenginlik kazandırabilirsiniz. Bu baskı özellikle clutch çantaları ve aksesuarları daha vahşi ve feminen kılıyor. Eğer bu desende elbise giyecekseniz ayakkabı tercihini düz renk yapmak genel görünümünüzü sadeleştirmek adına doğru bir tercih olabilir. Bu desenden pantolonu, kumaşının cinsine göre hem yaz hem de kış kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Zühre’nin 2019 Sonbahar-Kış çanta koleksiyonunun bir diğer yıldızı kapitone desenli zincirli çantalar. Dore, siyah ve lame ile her kombine uygun çantanızı Zühre’nin koleksiyonunda bulabilirsiniz. Koleksiyon’da kadınların vazgeçillmez rengi siyahın en farklı ve en şık tasarımları sunuldu. Siyah, altın rengi zincirler ve aksesuarlar ile tamamlanarak zamansız şıklığı seçen kadınlarımız için gece ve gündüz kullanım için tasarlandı.