Sınırlı sayıdaki Rêve de Miel® dudak kremi NUXE’ün 3 sembolik bağlılığını kutluyor: Doğaya Saygı, Arıları Koruma ve Fransız Kalitesinde Üretim.
Rêve de miel® ultra besleyici ve onarıcı ballı dudak kreminin sınırlı sayıda üretilen kehribar rengindeki cam kavanozu ve kraft ambalajı, sürdürülebilirliği kontrol altındaki ormanlardan elde edilirken, kremin kendisi “yeni nesil eczacılık” stilini zarif bir şekilde temsil ediyor.
Kuru ve zarar görmüş dudakları nemlendirmek ve pürüzsüzleştirmek için doğal kaynaklardan elde edilen bir konsantreden oluşan Rêve de miel® ultra besleyici ve onarıcı ballı dudak kremini yeni kavanozunda keşfedin.

Bal özleri, değerli bitkisel yağlar, balmumu, shea yağı ve Propolis Oleoaktifleri…
Rêve de miel® ultra besleyici ve onarıcı ballı dudak kreminin eşsiz formülü bir sır gibi saklansa da kuru ve zarar görmüş dudaklara sağladığı rahatlama hissi inkar edilemez. Hızlıca eriyen yapısı ve doğal yağlardan elde edilen kendine özgü kokusu ile bağımlılık yaratan, leziz bir deneyim yaşayacaksınız.

3 SÖYLEME DAİR
NUXE’ün doğaya karşı sorumluluk duyan bir marka olarak sunduğu bu sınırlı sayıdaki özel seri, gelecek için üzerinde durduğu 3 ana noktanın üzerine yoğunlaşmamıza fırsat tanıyor.

ARILARI KORUMAK

NUXE 10 yılı aşkın süredir, arıcılık faaliyetlerine ve Vosges’da arı kolonilerinin geliştirilmesine sponsor olarak, Un Toit pour ses Abeilles (Arıların İçin Bir Çatı) vakfını desteklemektedir. 2018 yılında Louvre Müzesi ile gerçekleştirdiği sponsorluk çalışmasıyla arıların ekosistem içerisindeki önemli rolünü hatırlatarak farkındalık yaratmak amacıyla 6 arı kovanını Jardin des Tuileries’in çiçek dolu kalbine, bölge sakinleri ve ziyaretçilerin en çok bulunduğu noktaya yerleştirdi.

DOĞAYA SAYGI
Bakım ürünleri geliştirirken her adımımızda doğayı minimum seviyede etkilemeyi amaçlıyoruz.
Formülasyon süreçlerimizde, bitkisel özlü aktif içeriklerimizi kontrol edilebilen coğrafi bölgelerde yer alan kaynaklardan elde ediyoruz ve koruma altına alınmış hiçbir türü kullanmıyoruz. Çevreye duyarlı aktif içerikler kullanılmasına özen gösterirken, doğal öz çıkarma yöntemlerini tercih ediyoruz. Bu şartlar altında formüle ettiğimiz her formülümüz kolayca doğada geri dönüştürülebilir şekilde yaratılıyor (90’ın üzerinde).

FRANSIZ KALİTESİNDE ÜRETİM
Her NUXE ürünü Fransa’da formüle ediliyor ve üretiliyor. Paris’te bulunan ARGE departmanından Brittany’deki ürün departmanına kadar, NUXE geleneksel Fransız ecza gücünden ilham alırken “yenilik” ve “uzmanlık” kelimelerini ilke olarak benimsiyor. Formüllerimiz sistematik bir şekilde kontrol edilirken, dermatolojik kontrollerle güvenlik ve tolerans testlerinden geçiyor.1