Soğuk havaların müjdeleyicisi efsane lezzet Pumpkin Spice Latte, HuQQabaz yorumuyla kış lezzetlerinde başrolü oynuyor. Ev yapımı gerçek balkabağı püresi ile taçlanan içecek, kahveseverlerin keyfine ortak oluyor.

HuQQabaz, sürekli yenilediği ürün yelpazesine orijinal bir lezzet daha ekliyor ve soğuk havalarda kahve tutkunlarını Pumpkin Spice Latte ile buluşturuyor.

Pumpkin Spice Latte nasıl yapılıyor?

Buharda ısıtılmış süt ile harmanlanan Espresso, Pumpkin Spice Latte’nin alt notası olurken, ev yapımı balkabağı püresi ise damaklarda kalan lezzetin üst notası oluyor. Yumuşak içimli kahve tatlı krema ile süslenirken, kışın en lezzetli içeceğine son dokunuş tarçınla yapılıyor. Mevsimin en güzel hediyesi olan balkabağını nefis bir içeceğe dönüştüren HuQQabaz, Pumpkin Spice Latte ile misafirlerin içini ısıtıyor.

Balkabağının en nefis hali Pumpkin Spice Latte, kahve eşliğinde günün yorgunluğunu atmak, serin günlerde konforlu bir ortamda sevdikleriyle sıcak bir sohbet etmek isteyenler için, şimdiden tercih edilen lezzetler arasında yer almaya aday oluyor.

HuQQabaz Hakkında

Q Gıda markalarından Fast Casual konseptinin Türkiye’deki temsilcisi olan HuQQabaz, tüm misafirlerine kaliteli zaman geçirecekleri her anın keyfini çıkaracakları, küçük sürprizlerle günlerine renk katacakları, lokal tatları yeni deneyimlerle keşfedecekleri bir deneyim sunuyor. HuQQabaz’da bar bölümü sıcak ve soğuk içecekleri misafirlerin göz önünde sunumunu sağlayan bir tasarıma sahip. Qahvaltı, YeşilliQ, TavuQçu, MaQarna, ManQal, ShishQebab, QöfteBurger, GevreQ, QTatlı ve H2Q ile birlikte toplam 10 alt markayla hizmet veren HuQQabaz, Ataşehir Water Garden, Yalı Ataköy ve Vadi İstanbul olmak üzere İstanbul’da 3 restoranıyla misafirlerini ağırlıyor.