Çok kuru saçların lipid ihtiyacının karşılanması iyi bir saç bakımı için kritik rol oynamakta. Bu gerçekten yola çıkan uzman marka Phyto, saç bakımında devrim yaratan Phytoelıxır’de özel besleyici içerikleri bir araya getiriyor.

PHYTOELIXIR Şampuan (200 ml) : 75 TL

Phytoelıxır’in içeriğindeki nergis çiçeği mumu saç liflerinin kalbine etki ederek, saçı besliyor, yumuşaklık kazandırıyor ve anında yenilenme sağlıyor. En zengin palmitoleik yağ asitlerinden biri olan makadamya yağı ise saçlar için besleyici bir hazine niteliğinde. Temel lipidlerin yoğun bir şekilde yenilenmesini sağlayarak uzun süreli koruma sunuyor.

PHYTOELIXIR HUILE SUBTILE Yağ (75 ml) : 119 TL

Bu özel içerikler ile anında ve kalıcı sonuçlar gösteren Phytoelıxır ailesi, şampuan öncesi bakım sunan yoğun besleyici yağ, temizleyici bakım kremi, şampuan ve maskeden oluşuyor.
Şampuan öncesi bakım sağlayan yoğun besleyici ışıltı veren yağ saçınız için benzersiz bir iksir niteliğinde… Güçlü ve güzelleştirici yağların mükemmel karışımından oluşan bu ürün saça eski parlaklığını ve yumuşaklığını anında kazandırıyor.

PHYTOELIXIR Maske (200 ml) : 195 TL

 

Sülfat içermeyen yoğun besleyici şampuan, saç telinin etrafını özel içeriğiyle sararak saçı ağırlaştırmadan yeniden canlandırıyor, yumuşak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor.
Şampuanla dönüşümlü olarak kullanılan temizleyici bakım kremi saça ekstra dozda bakım sunarak hassas temizleme sağlıyor. Durulanarak uygulanan bu bakım saç derisini nazikçe temizliyor, anında yenilenme ile kalıcı sonuçlar veriyor.

PHYTOELIXIR Temizleyici Bakım Kremi (75 ml) : 75 TL

Phytoelıxır ailesinin en önemli üyelerinden kremsi yapıya sahip yoğun besleyici maske ise saç telinin etrafını sararak lipid yenilenmesine olanak veriyor ve anında görülebilen, saç yapısında üstün değişim, mükemmel yumuşaklık ve parlaklık sağlıyor.