Beyoğlu İstiklal Caddesi’nin en önemli tarihi yapılarından biri olan Grand Pera’da yer alan Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Grand Pera Performans Sokağı’nda Ekim konserleri Mirkelam ile başlıyor. Performans Sokağı Mirkelam ‘ı ağırlayacak.

İstanbulluların yeni buluşma noktası Grand Pera’da bulunan Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi olan Performans Sokağı, Ekim ayında da sevilen sanatçıları müzik tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Beyoğlu’nun büyülü atmosferini müziğin birleştirici gücünde buluşturan Grand Pera Performans Sokağı’nda Ekim ayının ilk konserinde şarkıları dillere pelesenk olan, sevilen şarkıcı Mirkelam sahne alıyor. 1995 yılında “Her Gece” adlı şarkısıyla Türkiye’nin “koşan adam” olarak tanıdığı Mirkelam’ın hitleri arasında Tavla, Ah Bir Joker, Kokoreç, Unutulmaz ve Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz gibi şarkılar yer alıyor.

Ekim ayının ilk haftasında gerçekleşecek

6 Ekim Cumartesi akşamı 22.45’te başlayacak konserin biletlerine Grand Pera gişelerden ve Biletix’ten ulaşabilirsiniz. Birbirinden keyifli konserler, festivaller, tiyatrolar, sanat performanslarının yeni adresi Performans Sokağı’nda gerçekleşecek.