Yeni yıl yaklaşırken Paşabahçe ile “Hayat en güzel hediye!”

Paşabahçe, yeni yıl yaklaşırken herkese ve her bütçeye uygun yüzlerce hediye seçeneği ile yaşam alanlarında yılbaşı ruhunu yaşatıyor.

Paşabahçe, yeni yıl yaklaşırken herkese ve her bütçeye uygun yüzlerce hediye seçeneği ile yaşam alanlarında yılbaşı ruhunu yaşatıyor. ‘Hayat En Güzel Hediye’ sloganıyla hediye alırken akla gelen ilk marka olan Paşabahçe Mağazaları, yılbaşında da zengin ürün çeşidi ve özgün tasarımları ile hediye seçiminin adresi olmaya devam ediyor.

Ev ve yaşam alanlarına dair fikirler sunan Paşabahçe, “Hayat En Güzel Hediye” sloganı ile 7’den 70’e herkese hitap eden hediye alternatifleriyle yeni yıla keyif katıyor.

Yılbaşı hediyesi denilince akla gelen ilk adres olan Paşabahçe Mağazaları, kupalardan vazolara, dekoratif objelerden renkli yılbaşı süslerine kadar geniş ürün yelpazesi ile hem sofralar hem de yaşam alanlarında ışıltı yaratıyor ve A’dan Z’ye her detayı bir arada sunuyor.

Paşabahçe Mağazaları İle Rengarenk Bir Yılbaşı

Ağırlıklı olarak kırmızı ve yeşil renklerin kullanıldığı yılbaşı temalı porselen kupalar klasik fakat eğlenceli bir hediye seçeneği olurken yılbaşı ağacı görünümündeki mumluklar ise yeni yılda en çok tercih edilecek ürünler arasındaki yerini alıyor.

Yılbaşı ruhunun sembolü ağaçlar için birbirinden farklı dekoratif süsler evlere hareket ve neşe katıyor. Kardan adam ve penguen figürlü servis tabakları sofralarını şenlendirmek isteyenler için farklı bir seçenek oluştururken Snowman dekoratif objeler ise evlerde keyifli köşelerin sahibi olacak.

“Kar tanesi” ve “Çam ağacı” Latte seti kahve tutkunları için hem özel hem de şık bir hediye seçeneği yaratırken; gold rengin hakimiyet sürdüğü birbirinden farklı ve yeni kadehler zarif formuyla sofralara ışıltı ve parlaklık saçacak.

Yeni yıl akşamında sevdiklerinizle paylaşacağınız kalabalık sofralar için yepyeni masa örtüleri, servis tabakları, bardaklar ve kadehler de sofralara renk getirecek. Kırmızı, yeşil ve lacivert renk seçenekleriyle “Derin bardaklar” yılbaşı sofralarına farklı bir boyut kazandırıyor

Alternatif Bir Yılbaşı Hediyesi; Camda Dünya Mirası Koleksiyonu

Paşabahçe Mağazaları’nın evrensel dünya mirasına sahip çıkacak bilinci oluşturmak, çeşitli sebeplerle bozulan, yok olan kültürel ve tarihi değerleri yaşatmak ve daha geniş kitlelere tanıtılabilmek için hazırladığı Camda Dünya Mirası Koleksiyonu’ndan eşsiz parçalar 2019 yılını sevdikleriniz için unutulmaz hale getiriyor. Yıllarca saklanacak ve gelecek nesillere bırakılacak kalıcı ve farklı hediye arayışında olanlar bu yeni koleksiyonu inceleyebilirler.