Kimi burç aşık olmadan sevişemiyor, kimisi de yalnızca tutkunun peşinde… Peki sizin eşinizin yada sevgilinizin düşüncesi hangisinden yana. Partnerinizin burcuna göre cinsel yaşantıdan beklentilerini açıklıyoruz.

Koç burcunun erkeği:

Son derece ateşli. Bedenin ihtiyaçları son derece önemli. Hiçbir kadının peşinden koşmaz. Avlamayı sever. Sekse oldukça düşkün. Erotik iç çamaşırları oldukça ilgisini çeker. Boyun bölgelerinin öpülmesinden çok hoşlanırlar. Sadomazoşist eğilimleri vardır.

Boğa burcunun erkeği:

Yataktan müthiş tutkulu. Bedensel zevk, yemek içmek kadar önemli. Şehvetli ve oldukça güçlü. Kadınına sahip çıkan. Fiziksel cazibeye önem verir. Ön oyun en vazgeçilmez tutkusu. Masaj, güzel bir yemek, ipek çarşaflar, mum ışığında banyoda seks vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

İkizler burcunun erkeği:

Üzerine ilgi toplamasına bilen kadınlardan hoşlanır. Fantezilerine oldukça düşkün. Ancak kadının yaratıcı olması lazım. Ofiste, arabada, seyahat esnasında verilen bir molada, masanın üstünde, dans ederken elle yapılan temaslar hoşuna gidiyor.

Yengeç burcunun erkeği:

Kadınlar tarafından çekici bulunuyor. Gizemli bir adam. Onu çözmek zor. Duygusal mesajlar, konuşmalar onu çok etkiliyor. Reddedilmek onu çok üzüyor. Göğüs uçları hassas noktaları.

Aslan burcunun erkeği:

Erotizm duygusu son derece yüksek olan bu erkek için seks, kendini ifade etme biçimi olarak gayet önemli. Sekste kimi zaman hoyrat davranıyor. Kadının yatakta şehvetli olmasını istiyor. Yeri geldiğinde yönetimi ona bırakmaktan zevk alıyor. Kamasutra tekniklerini kullanmak en büyük zevki.

Başak burcunun erkeği:

Kovalamaktan kesinlikle hoşlanmıyor. Ancak kovalanmak hoşuna gidiyor. Eğer bir kadını beğenmişse, bir de sevmişse sekste oldukça güçlü. Tahrik edilmeyi seviyor. Parfümden nefret ediyor. Kadının temiz olması yeterli.  Mümkünse bir kadının ilk erkeği olmaya can atar. Bazen uzaklaşmayı seviyor, o anlarda üstüne gitmemek lazım. Elleri, karın bölgesi, teninin okşanmasından zevk alıyor.

Terazi burcunun erkeği:

Bu burç erkeği için ortam çok önemli. Sözgelimi iyi hazırlanmış bir sofra, mum ışığı, şık giyim, kadının anlayışlı ve uyumlu olması erkeği oldukça etkiliyor. Burcun erkeği hakim partner rolünde kadınları beğeniyor. Yani yatakta kadın idareyi eline almayı bilmeli. Jartiyer, ipek gecelikler, erotik iç çamaşırları baştan çıkmasını sağlıyor.

Akrep burcunun erkeği:

Seks olmazsa olmaz bir parçası. Kadından hoşlansın veya hoşlanmasın önemli olan iç güdüsel olarak doyurulmak.

Yay burcunun erkeği:

Kışkırtılmayı seviyor. Kadın onu istediğini belirtmeli ama tümüyle teslim olmamalı. Tatil aşkları tam bu erkeğe uygun. Sekste sabırsız. Öyle kovalamaca türü ilişkiden hoşlanmıyor. Akıllı kadınları seviyor. Heyecan duymak istiyor. Masaj, banyoda seks favorileri arasında yer alıyor. Uzun uzun öpüşmek hoşuna gitmiyor.

Oğlak burcunun erkeği:

Gayet güçlü bir seks dürtüsüne sahip. Erkeği de kadını da genel olarak tek eşliliği tercih ediyor. Onun için seks uzun saatler sürmeli ve ön oyunlarla süslenmeli. Güvenmedi kadınla yatmıyor. Oldukça sadık. Ayrıca kaliteli ortamlarda seks yapmayı seviyor. Sözgelimi pahalı bir otel odası, şehir dışında göl manzaralı bir ev gibi.  Diğer bir deyişle, ilişkinin etkisiyle artan özgüven hareketlerinize de yansıyor…

Kova burcunun erkeği:

Baştan çıkarmak, kadının peşinden koşmak Kova erkeğine oldukça ters. Seksi doğal bir ihtiyaç gibi görmekte. Yani ihtiyaç duyarsam yaparım modunda. Sürprizler çok hoşuna gidiyor.

Balık burcunun erkeği:

Fantezileri son derece önemli. Ayak fetişisti olarak biliniyor. Güzel bir ayak görmesin, bu onu oldukça tahrik ediyor. Bu erkek oldukça romantik. Aşık olduğunda sınırsız bir seksi benimsiyor.