Türkiye’nin en prestijli ödül töreni Pantene altın kelebek ödülleri için geri sayım tüm hızıyla sürüyor.

Bu sene ilk defa kategoriler arasına eklenen “Azerbaycan’ın en iyisi” ödülü için Bakü’de Pantene marka elçisi Neslihan Atagül Doğulu’nun katılımıyla mucizelerle dolu bir gece gerçekleşti. Neslihan ilk defa bu etkinlik için Bakü’ye ayak bastı.

Dünyanın bir numaralı saç bakım markası Pantene ve Hürriyet Grubu’nun iş birliğiyle, bu yıl 10 Aralık’ta 44’üncüsü düzenlenecek olan Türkiye’nin en prestijli Pantene Altın Kelebek Ödülleri için sayılı günler kaldı. Bu sene ilk defa ödül kategorisine eklenen “Azerbaycan’ın en iyisi” ödülünün 3 adayı ve Pantene marka elçisi Neslihan Atagül Doğulu’nun da katılımıyla, Bakü’de ‘Mucize Gecesi’ etkinliği düzenlendi. Gecede 3 aday sanatçı Röya, Miri Yusif ve Nigar Jamal de sahne aldı.

Ünlü oyuncu ve Pantene’in marka elçisi Neslihan Atagül Doğulu’nun ev sahipliğinde, Azerbaycan’ın ünlü simaları ve Neslihan Atagül Doğulu’nun Azeri hayranlarının katılımıyla gerçekleşen, yaklaşık 3000 kişinin katıldığı etkinliğe ilgi çok büyüktü. Neslihan Atagül Doğulu’yu görme şansını yakalamak isteyenler kapıda izdiham yarattı. Doğulu, zaman zaman kalabalıktan dolayı zor anlar yaşasa da, Azerbaycan halkının yoğun ilgisi karşısında memnun olduğunu ifade etti. Etkinliğin öncesinde ise bloggerların ve basın mensuplarının katılımıyla bir basın toplantısı düzenlenerek Pantene Altın Kelebek ve Azerbaycan’da da satışa sunulmaya başlanan yeni Pantene 3 Dakikada Mucize Krem hakkında bilgiler verildi. Pantene, bu yaz Türkiye’de lansmanını yaptığı 3 Dakikada Mucize Krem ile 3 aylık yıpranmayı 3 dakikada onaran ve dünyada 25 milyondan fazla kadının saçlarında mucize etkisi yaratan günlük saç bakım kremini Azerbaycan’daki kadınlarla da buluşturmuş oldu.

Güzelliği ve güçlü saçları ile ilgi odağı olan Neslihan Atagül Doğulu; “Öncelikle hepinize bu güzel gecede bizlerle olduğunuz ve beni de davet ederek onurlandırdığınız için çok teşekkür ederim. Azerbaycan’a adım attığım andan beri sıcacık bir ilgi ile karşılaştım. Beni görmek için gelen ve bana desteğini gösteren herkese çok teşekkür ederim. Bu samimi sevginin karşılıklı olduğunu bilmenizi isterim. Bugün de bu yılın en mucize gecesini yaşayacağımız Pantene Altın Kelebek’e geri sayım yapmak için bir aradayız. Bu sene ev sahibi olarak yer alacağım gecede ilk defa Azerbaycan’a ait bir kategori de yer alacağı için çok mutluyum. Bu başarıyı kutlamak ve büyük ödüle giden yolda Röya, Miri Yusif ve Nigar Jamal’a destek vermek için bu gece sizler ile birlikte olmak istedim.” dedi.

Ayrıca mucize geceye ismini veren Pantene’in yeni ürünü hakkında konuşan Doğulu: “Biliyorsunuz Pantene, dünyanın bir numaralı saç bakım markası. Yaptığı yeniliklerle sürekli kadınların daha güçlü ve daha sağlıklı görünen saçlara sahip olmasını sağlıyor.Pantene bu yeniliklere bir yenisini daha ekledi, 3 Dakikada Mucize Krem ile Pantene’in saçlarımızda yarattığı büyük mucizelere Azerbaycan’ın güzel kızlarının da tanık olmasından dolayı çok heyecanlıyım” dedi.