Bu sezon Pandora Reflexions Alfabe koleksiyonu ile stilinizi yanısıtın. Koleksiyondaki, Reflexions bilekliklere özel hazırlanmış harflerden sizin için en anlamlı olanları seçin. A’dan Z’ye tüm harflerin yer aldığı koleksiyonda ayna etkisi yaratan tasarımlarla stilinizin kodlarını belirleyin.

Pandora Reflexions bileklikler

A, H, I, M, O, T, U, V, W X ve Y ayna etkisi yaratan harfler, iki taraflı da kullanılabiliyor. İster tasarım hatlarını gösterin ister parlak tarafını, Pandora Reflexions bileklikler ile birlikte sayısız kombinasyon seçeneği sunuyor.

Pandora Kreatif Direktörleri Francesco Terzo and A. Filippo Ficarelli Pandora Reflexions Alfabe koleksiyonunu anlattı: Modern kimlik konseptiyle oynama fikriyle yola çıktık. Bu bir stil kimliği: baş harfler, lakaplar, sevdiklerinizin adları, ait olduğunuz dünyaya bir gönderme… Kendinizi istediğiniz harflerle veya kelimelerle ifade edebileceksiniz.
Tek tonlu ve güçlü bir stil ya da farklı tonları bir arada kullandığınız göz alıcı kombinasyonlarla sizi siz yapan şeyleri ifade edin. Özgüveninizi ve karakterinizi Pandora Reflexions ile, yeni yollarla ortaya koyun.