Palladium’da her ay düzenlenen Natural Life etkinliğinde yok yok! Organik ve doğal ürünlerin satışa sunulduğu, “Palladium Natural Life” etkinliği, 25-29 Nisan tarihlerinde 5 gün boyunca Palladium Ataşehir’de!

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir’de her ay gerçekleşen ‘Palladium Natural Life’ etkinliği, 25 Nisan’da başlıyor. 5 gün sürecek etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler sergileniyor ve satışa sunuluyor.

Natural Life geniş ürün gamına sahip

Palladium’un ana koridoruna kurulan stantlarda, ürünlerin en doğal ve tazesi, güvenilir markaların çatısı altında AVM ziyaretçilerine ulaşıyor. Tekstilden kozmetiğe, doğal taşlarla yapılan el emeği takılardan sebzeli organik makarna, organik et ve süt ürünleri gibi çeşit çeşit doğal ve lezzetli tatlardan ekmeklere, meyve, yemiş ile zenginleştirilmiş yulaflı granolalara, zeytinyağının ve peynirin kalbinden en leziz zeytinyağı ve peynirlere, çok geniş yelpazedeki ürün gamıyla etkinlik süresince en doğal ürünler kaynağından evlere giriyor. Etkinlikte yer alan markalar; İksirli Çiftlik, Maki Bahçe, Nebyan Doğal, Saklı Orman Mantar, Makarna Lütfen, Fermente Mutfağım, İmmunflex, MomsNaturalFoods, Gürsoy Fındık, Hatice Teyze Doğal Ürünler, Atölye Doku, Medikil.