Özge Ulusoy’un İtalyan Sbarro aşkı

İtalyan pizza markası Sbarro'nun düzenlediği etkinlikte Özge Ulusoy özel malzemeler kullanarak kendi elleriyle yaptığı pizzayla büyük beğeni topladı.

“Pizzaya dayanamıyorum”

Dünyanın en büyük pizza restoran zincirlerinden Sbarro Özge Ulusoy ve Ünlü Şef Danilo Zanna ile keyifli bir workshop etkinliği düzenledi. Kanyon Intema Mutfak’ta gerçekleşen etkinlikte Özge Ulusoy özel malzemeler kullanarak kendi elleriyle yaptığı pizzayla büyük beğeni topladı. Özge Ulusoy konuyla ilgili olarak “Ben bir modelim ve etrafımdaki arkadaşlarım benim günde bir tane elma ile yaşadığımı zannediyorlar ancak gerçek öyle değil. Özellikle pizzaya dayanamıyorum. Bugün burada Sbarro ile gerçek pizza lezzetini hep birlikte tadalım istedim.” dedi.

Kalite ve sağlık ilkelerinden vazgeçmeyen bir Sbarro

TAB Gıda bünyesinde 2007 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Dünyanın en büyük pizza restoran zincirlerinden Sbarro, Özge Ulusoy ve Ünlü Şef Danilo Zanna ile eğlenceli bir workshop etkinliği düzenledi. Klasikleşmiş pizza tatlarının farklı lezzetlerle yorumlandığı etkinliğe katılım gösteren davetliler, daha sonra kendi hazırladıkları nefis pizzaları tattılar.Kalite ve sağlık ilkelerinden asla taviz vermeyen Sbarro’nun Türkiye genelinde 30’a yakın ilde 80’e yakın restoranı bulunuyor.

Sbarro’nun başarısının arkasındaki sır, dana etinden kaliteli şarküteri ürünleri ve lezzetli pizza hamuru. Leziz Sbarro pizzaları, müşterilerin gözü önünde profesyonel bir ekip tarafından uluslararası hijyen standartlarında hazırlanıyor. Ürünlerde kullanılan etler, yüksek kalitede üretim yapan Amasya Et Ürünleri’nden tedarik ediliyor. Pizzaların yanı sıra; makarnalar, salatalar, köfte, fırın patates, sote sebzeler, wrap çeşitleri, çorba ve tatlılardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor; üstün hizmet kalitesinden asla ödün verilmiyor.