Okan Kurt bir kadınla mı görüntülendi?

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Demet Akalın'la 6,5 yıllık evliliğini noktalayan Okan Kurt, başka bir kadınla görüntülendiği iddialarına yanıt verdi. 

Geçtiğimiz dönemde ünlü şarkıcı Demet Akalın’la 6,5 yıllık evliliğini noktalayan Okan Kurt, başka bir kadınla görüntülendiği iddialarına yanıt verdi.

Geçtiğimiz Eylül ayında ünlü sanatçı Demet Akalın’la evliliğini sonlandıran Kurt, restoranda bir kadın arkadaşıyla yemek yedi. Demet Akalın’la boşanmasının ardından ilk kez başka bir kadınla görüntülenen Kurt, akıllara ”Yeni bir aşk mı?” sorusunu getirmişti. Okan Kurt, sosyal medya hesabından medyada yer alan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

“Yalan haberlerle ahiretinizi yakmayın”

Kurt hakkında çıkan haberleri yalanlarken, o mekana da hiç gitmediğini ve hatta mekan yetkilileri ile de konuştuğunu anlattı: “Bir haber yaparken insanların biraz dikkat etmesi lazım. Bu yalan dünyanın rüzgarına kapılıp kul hakkı yemeyin. Ahiretinizi yakmayın.”

Demet Akalın Okan Kurt’u özlediğini açıklamıştı

Demet Akalın 10 gün önce ”Okan’ı özledim. Bana ‘İşlerimi düzeltip yine karşına çıkacağım’ dedi. Bekliyorum. Başka bir aşk yaşamam mümkün değil. Biz severek ayrıldık” demişti.