Flormar “Nude Pink Love” ile makyaj severlerin favorisi olan nude, şeftali ve pembe tonlarını günlük makyajın en çok tercih edilen ürünleri ile buluşturuyor. Allık ve aydınlatıcıyı iki farklı formdaki dudak ürünü ve ojeler ile tamamlayan, pratik ambalajları ile kolayca taşınabilen bir koleksiyon; makyaj çantalarının vazgeçilmezleri arasında yerini alacak.

Flormar’dan Nude Pink Love mağazalarda yerini aldı

Yanaklara Taptaze ve Işıltılı Dokunuşlar

Pürüzsüz ve doğal bitişi sayesinde taze ve sağlıklı bir görünüm veren Mini Blush allıklar üç farklı renk seçeneği ile pembe şeftali renklerinin en güzel tonlarını yanaklara taşıyor.

Koleksiyonun bir diğer favorisi ise ipeksi dokusu ve kalıcı yapısı ile aydınlatıcıdan vazgeçemeyenlerin yeni gözdesi olacak Mini Illuminator pembe ve gümüş tonlarında ve baked formda iki farklı renk seçeneği ile makyajına ışıltılı bir dokunuş yapmak isteyenler için ideal.
Her iki ürün de kolay taşınabilen mini ambalajları sayesinde makyaj çantalarındaki yerlerini almaya hazır!

Sağlıkla Parlayan, Göz Alıcı Dudaklar

İçeriğinde bulunan shea, kakao ve argan gibi besleyici yağlarla dudağa renk verirken nemlendirerek bakım yapan Sheer Up Lipstick rujlar, beş farklı renk seçeneği ile dudakta ağırlık yapmadan ışıltılı bir bitiş sunuyor.

Parlak ve yoğun renk veren renkli dudak parlatıcısı Let Me Shine Lip Lacquer, dört farklı renk seçeneği ile ister tek başına ister rujun üzerine uygulanabilen özel bir formül sunuyor.

Makyajın Tamamlayıcısı Parlak Ojeler

Işıltılı özel formüllü ile uzun süre kalıcılık sunan Glazy Nail Lacquer, beş farklı rengi ile her gün ve duruma uyum sağlıyor.