Murat Başoğlu yurt dışı yasağını kaldırmak için çabalıyor!

Artık Türkiye'de yaşamak istemediğini belirten Murat Başoğlu, bu yasağı kaldırmak için harekete geçtiği öğrenildi.

Eski eşi Hande Bermek ‘i, ölümle tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan ve sonra serbest bırakılan Murat Başoğlu ‘na, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yurt dışına çıkma yasağı konulmuştu. Artık Türkiye’de yaşamak istemediğini belirten sunucunun, bu yasağı kaldırmak için harekete geçtiği öğrenildi.

Murat Başoğlu, Yurt Dışı Yasağını Kaldırmak İçin Harekete Geçti!

Murat Başoğlu 1.5 yıl önce Bodrum’daki bir teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile uygunsuz ilişki yaşarken görüntülenmişti. Hakkında ‘hayasızca davranışta bulunmak’ suçlamasıyla dava açılmıştı. Geçen martta beraat kararı çıktı. Hande Bermek her şeye rağmen Murat Başoğlu’nu affetti.

”Olayı ilk öğrendiğimde ‘sevgiyle kucaklıyorum”

Skandaldan sonra Hande Bermek Posta Gazetesi’ne verdiği röportajda şunları söylemişti: ”Olayı ilk öğrendiğimde ‘sevgiyle kucaklıyorum” dedim. Herkes neden buna takıldı? Hayatta her şey bir deneyim. Herkes hata yapabilir. Murat’ı karakter, erkek, insan olarak seviyor, saygı duyuyorum. O beni değil, kendini aldattı. Yuvası yıkıldı işte. ”Murat Başoğlu 14 yıllık evliliğin ardından Eylül 2017’de boşandığı Hande Bermek’i ölümle tehdit ettiği, o sırada yanında bulunan arkadaşı Emre Sönmez’i darp ettiği iddiasıyla 3 gün önce sabah Bodrum-Gündoğan’da gözaltına alındı.Savcıya ifade verdikten sonra da 3 ay önleyici tedbir kararıyla serbest bırakıldı.