Moto Z² play’e tek bir tık ile takılabilen Hasselblad True Zoom modu ile en güzel fotoğrafları siz çekin. Hasselblad True Zoom modu ile eğlenceli pozlarla anın tadını çıkarın.

Moto Z serisinin göz bebeği Moto Z2 Play tek bir tıkla profesyonel bir fotoğraf makinesine çeviren Hasselblad Trueh Zoom modu ile anılarınızı ölümsüzleştirmeye geliyor. Moto Z serisinin en sevilen mod’larından Hasselblad True Zoom modu ile siz de en güzel anılarınızı, profesyonel fotoğrafçılara taş çıkaracak karelerle ölümsüzleştirebilirsiniz.

Hasselblad True Zoom harika bir eğlence partneri

Hareket halindeyken bile her anı kusursuz netlikte yakalayabilir, Xenon flaşı ile her ortamda en net fotoğraflar çekebilirsiniz. Mekanik deklanşör ve zoom kontrolleri sayesinde hem en keyifli çekimleri yapacağınız hem de en iyi sonuçları size sunacak olan Hasselblad True Zoom, 10x zoom özelliğiyle de en güzel anlarınızda harika bir eğlence partneri olacak.

43 milyar dolarlık değeriyle, tüketici, ticari ve kurumsal alanda yenilikçi teknoloji çözümleri sağlayan lider bir global Fortune 500 şirketi olan Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY); yüksek kaliteli, güvenli ürünler ve hizmetlerden oluşan portföyü, bilgisayarlar (efsanevi Think ve çok fonksiyonlu Yoga markaları dahil), iş istasyonları, sunucular, depolama ürünleri, akıllı TV’lerin yanı sıra, akıllı telefonlar (Motorola markası dahil), tabletler ve uygulamalar gibi mobil ürünlerden oluşan bir ürün ailesini kapsıyor.

Lenovo’nun tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olan Motorola Mobility ise tüm Moto markalı mobil el cihazlarını tasarlamaktan ve üretmekten sorumlu.