Migros yaz partisini Feriye Garden’da gerçekleştirdi

Fark yaratan ve güvenilir alışveriş deneyimini müşterilerine yaşatan Migros, Çağla Şıkel’in ev sahipliğinde özel davetlilerin katıldığı bir yaz partisi düzenledi. Şıkel, Migros’un güzellik kataloğunu, 14 gün boyunca sürecek kampanyalarını ve güzellik& bakım Instagram hesabı @migrosseniniçin’i davetlilerle paylaştı. Migros yaz partisini Feriye Garden'da gerçekleştirdi.

Fark yaratan ve güvenilir alışveriş deneyimini müşterilerine yaşatan Migros, Çağla Şıkel’in ev sahipliğinde özel davetlilerin katıldığı bir yaz partisi düzenledi. Şıkel, Migros’un güzellik kataloğunu, 14 gün boyunca sürecek kampanyalarını ve güzellik& bakım Instagram hesabı @migrosseniniçin ’i davetlilerle paylaştı. Migros yaz partisini Feriye Garden’da gerçekleştirdi.

Migros, “Senin İçin” yaz partisi gerçekleştirdi

Migros, “Senin İçin” konsepti altında raflarındaki kozmetik ürünlerini ön plana çıkarttığı bir yaz partisi düzenledi. Feriye Garden’de ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel’in ev sahipliği yaptığı partide, özel davetliler keyifli anlar geçirdi.

Birçok markanın stantlarıyla yer aldığı etkinlikte, renkli deneyim noktaları oluşturuldu. Davetliler, yazın en trend güzellik ve bakım ürünlerini keşfederken, nail art, yaz aksesuarları, çiçeklerden taç yapım atölyeleri, farklı dövme tasarımları uygulamaları ve daha bir çok etkinliklerle keyifli vakit geçirdi.
Davetlilere 14 gün boyunca sürecek @migrosseniniçin hesabındaki sürpriz hediyeleri kaçırmamaları önerildi.