MICHAEL KORS ACCESS; İkonik Bradshaw ve Dylan, lüks moda sektöründe göz kamaştıran tarzını yenilikçi tasarımı birleştiren akıllı kronometresi ve teknik özellikleri ile moda severlerin kalbini çalacak. Değiştirilebilir özel görünümlü ekran yüzleri ve yenilenen akıllı ekranı ile MICHAEL KORS ACCESS Smartwatch, bileğinizde kişisel bir asistan olarak hizmet edecek.

Farklı ekran modları ve trendleri yakalayan kayış seçenekleri ile MICHAEL KORS ACCESS sayesinde, günlük hayatınızı kolaylaştıracak teknolojiyi kişiselleştirmek elinizde…

BAĞLANTI

Android Wear ™ tarafından geliştirilen smartwatch, Apple ve Android akıllı telefonlarla uyumludur ve Instagram ve Uber gibi saatinize bildirim gönderen (işlevselliği telefonun işletim sistemine göre değişmektedir) en sevdiğiniz uygulamalarla bağlantı kurar.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR EKRAN YÜZLERİ

Saat yüzünü tarzınıza uyacak şekilde sayısız yolla kişiselleştirebilir ve ekran yüzünü otomatik olarak güncelleyen modları etkinleştirebilirsiniz.

KABLOSUZ SARJ ETME

Küçük, şık manyetik şarj cihazı, seyahatlerinizde kolaylık sağlıyor.

ETKİNLİK İZLEME

Google Fit aracılığıyla yerleşik fitness izleme sayesinde, yakılan kalorileri, adımları ve seyahat edilen mesafeyi görüntüleyebilirsiniz.

BİLDİRİMLER

Bildirimleri doğrudan alabilir, gelen çağrıları, metinleri ve diğer akıllı telefon uyarılarını bir bakışta görüntüleyebilirsiniz.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR KAYIŞLAR

Silikon, gerçek deri ve kabartmalı krokodil ve piton kayış seçenekleri ile Sophie ve Grayson saatleri farklı kayışlarla kullanabilirsiniz.

SESLİ ETKİNLEŞME/ SESLİ ARAMA

İnternet’te arama yapın ve akıllı saatinizle konuşarak telefon görüşmelerini başlatın (özellikler telefonun işletim sistemine göre değişmektedir).

Michael Kors giyilebilir teknoloji aksesuar serisi;