Binlerce seçeneğin içinden kendine özel Magnum içeriğini oluşturan Bensu Soral, Magnum Store İstanbul’da özel tasarladığı Magnum’unu barın arkasına geçerek kendisi yaptı.

Bensu Soral’ın Magnum’u, yenilenen Magnum Store İstanbul’un menülerine de “Bensu’nun Magnum’u” olarak yer alacak.

Dünyada 22 ülkede ve 27 şehirde bir dondurmadan çok daha fazlasını isteyenlerin ortak noktası olan Magnum Store, İstanbul’da yenilenen konsepti ve sürpriz içerikleriyle Bağdat Caddesi’ndeki yeni adresinde haz tutkunlarıyla buluştu. Bu sene Magnum’un onur konuğu olarak Cannes’a giden dünya starları Cara Delevinge ve Jeremy Scott’la birlikte kırmızı halıda boy gösteren Bensu Soral, Cannes dönüşü Magnum Store İstanbul’da dondurma barının arkasına geçerek kendi Magnum’unu hazırladı. Bensu Soral’ın Magnum’u Magnum Store’un menülerinde “Bensu’nun Magnum’u” olarak yer alacak.

Pek çok ünlü ismin katılımıyla düzenlenen ve Top model Tülin Şahin’in de onurlandığı özel etkinlikte kendi Magnum’unu hazırlayan Soral; “Bu yıl Magnum Store menülerinde özel tasarladığım Magnum’umun da yer alması beni çok heyecanlandırıyor, umarım haz tutkunu Magnum severler de seçimimi beğenir” sözleriyle heyecanını dile getirdi.

Bensu_Soral_Magnum_Store_Parti