Louis Vuitton, Alicia Vikander, Hugo Marchand, Sharon Alexie ve XiaoXing Mao’nun yer aldığı yeni LV Volt kampanyasını açıkladı.

Louis Vuitton Saat ve Mücevher Artistik Direktörü Francesca Amfitheatrof’un yarattığı LV Volt, güçlü ve yüksek titreşimli bir ritim ile Maison’un ikonik LV logosuna bambaşka bir heyecan getiriyor. Koleksiyon, altın ve pırlantadan tasarlanan şık ve mimari unisex 36 parçadan oluşuyor. Louis Vuitton, House’un dört yetenekten oluşan yeni LV Volt mücevher koleksiyonunu sergileyen en son basılı ve dijital kampanyasını açıkladı: Alicia Vikander, Oscar ödüllü aktris ve Louis Vuitton marka elçisi, Hugo Marchand, danseur étoile, Paris Opera Balesi’nin baş dansçısı, Sharon Alexie, ressam ve sanatçı ve XiaoXing Mao, Çinli model.


Jean-Baptiste Mondino tarafından çekilen kampanya, koleksiyonun ritim, hareket ve enerji için cesur metaforunu yakalıyor. Louis Vuitton’un Saat ve Mücevherat Sanat Direktörü Francesca Amfitheatrof tarafından yaratılan koleksiyon hem sınırları hem de cinsiyetleri aşıyor. 36 kesinlikle unisex parça, ana hatları evrensel bir dilde bir ölçü birimi haline gelen mimari bir tasarımı oluşturan iki ikonik baş harf olan L ve V harflerini kutluyor.
Kampanya, dünya çapında Eylül yayınlarında açıklanacak.

Oscar ödüllü İsveçli aktris Alicia Vikander, hem Akademi Ödülü hem de Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü’nün sahibi. The Danish Girl, Ex Machina ve Tomb Raider gibi birçok filmde rol aldı.
Hugo Marchand, Paris Opera Balesi ile birlikte baş dansçı olan bir dansör étoile’dir. Kasım 2014’te Rudolf Nureyev’in The Nutcracker filmindeki ilk büyük rolü ile keşfedilen Hugo Marchand, 3 Mart 2017’de danseur étoile seçildi.
“Flamme de Pigalle” olarak da bilinen Sharon Alexie, bir ressam ve dijital içerik yaratıcısıdır. Evin arkadaşı Çinli model XiaoXing Mao da 2020 Kadınlar Sonbahar-Kış kampanyasında yer alıyor.