LG Electronics, baharın gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte hızlanan düğün sezonunda evlenecek çiftler için özel bir kampanya başlattı. 9 Nisan – 22 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında LG K8 2017, Stylus 3, Q6, G6 ve V30+ akıllı telefon modellerinden birini alan kullanıcılar, TwinWash ve OLED TV’lerde geçerli olacak 1.000 TL’lik indirim çeki kazanıyor.

Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcıların 9 Nisan – 22 Nisan 2018 tarihleri arasında operatör mağazalarından K8 2017, Stylus 3, Q6, G6 ve V30+ ürünlerinin herhangi birini aldıktan sonra www.lgkazandiriyor.com sayfasına kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kampanya süresince web siteye kayıt yaptıran kullanıcılara LG Premium mağazalarında satılan tüm OLED TV ve TwinWash çamaşır makinesi alımlarında geçerli olacak 1.000 TL değerinde indirim kodu gönderilecek.

LG TwinWash: Konforlu yaşamın yeni anahtarı

Farklı türde çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına olanak sağlayan TwinWash™ teknolojisi ile çamaşır yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Bu akıllı yenilik sayesinde kadınlar, üst kısımda yer alan ana makinede ve alt kısımda bulunan mini makinede aynı anda iki farklı çamaşır grubunu yıkayabiliyorlar. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük ve geniş ebatlara sahip çamaşır yükünü üstlenirken, TwinWash Mini ise farklı bir yıkama programı yürütecek şekilde bağımsız olarak ayarlanabiliyor.

LG, OLED teknolojisiyle televizyonu yeniden tanımlıyor.

Endüstri lideri OLED TV serisi, benzersiz özellikleri ile kullanıcılarına geleceğin TV izleme deneyimini bugünden yaşatıyor. Çözünürlüğü, canlı sesleri ve zarif görünümüyle sinema keyfini salonunuza taşıyan OLED TV’ler, eğlence anlayışınıza da yeni bir boyut kazandırıyor. Dijital içerik platformlarının içeriklerine en güçlü şekilde destek veren OLED TV’ler, interaktif geleceğe hızla yol alıyor.