Mutluluğu katlayan lezzet raflarda yerini aldı

Kahve Dünyası, mutluluk hormonu olarak da bilinen serotonini artıran iki lezzeti; bitter çikolata ve muzu el yapımı dondurmasında bir araya getirdi. Yalnızca 1 - 31 Temmuz tarihleri arasında satışa sunulacak olan Çikolata Parçalı Muzlu Dondurma, Kahve Dünyası misafirlerinde yaz sıcaklarında ferahlamanın en leziz, doğal ve keyifli halini yaşatıyor. Mutluluğu katlayan lezzet raflarda yerini aldı.

Processed with VSCO with a6 preset

Kahve Dünyası, mutluluk hormonu olarak da bilinen serotonini artıran iki lezzeti; bitter çikolata ve muzu el yapımı dondurmasında bir araya getirdi. Yalnızca 1 – 31 Temmuz tarihleri arasında satışa sunulacak olan Çikolata Parçalı Muzlu Dondurma, Kahve Dünyası misafirlerinde yaz sıcaklarında ferahlamanın en leziz, doğal ve keyifli halini yaşatıyor. Mutluluğu katlayan lezzet raflarda yerini aldı.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, her ay farklı bir lezzetle hazırladığı sürpriz dondurmalarına Temmuz ayında Çikolata Parçalı Muzlu Dondurma ile devam ediyor.

Büyük küçük herkesin severek tükettiği muz ve kırıntı bitter çikolatanın buluştuğu bu özel lezzetin sırrı, doğal ve taze içeriğinden geliyor. Tam yağlı Jersey inek sütü, dondurmaya özel bir kıvam veren süt kreması, doğal muz püresi ve dağlık bölgelerde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen salep, dondurma keyfini zirveye taşıyor.

Özel ısı korumalı kutu ile Temmuz sıcaklarına dayanan dondurma!

Endüstriyel üretimden uzak, tamamen el yapımı tarzında hazırlanan Çikolata Parçalı Muzlu Dondurma, yalnızca 1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında tüm Kahve Dünyası mağazalarında dondurma severlerin beğenisine sunuluyor. Özel ısı korumalı kutu içinde kiloluk olarak da alınabilen dondurma, bir buçuk saate kadar erimeden dayanarak bu lezzeti evlere ve iş yerlerine taşımaya olanak tanıyor.