Ocak ayı boyunca her Çarşamba gerçekleşecek olan birbirinden özel canlı performanslarla Eataly keyifli saatlerin adresi olacak.

Başarılı sanatçı Melis Sökmen’in caz performansı, Süheyl & Behzat Uygur’un sergilediği Yeşilçam Sahnede kabare şovu, ve nostaljik şarkılarla bizi geçmişe götürecek 45’lik Bar’a ev sahipliği yapacak olan Eataly, misafirlerine eğlenceyi ve İtalyan lezzetlerini birlikte sunacak.

Manifestosunda iyi yemeğin insanları birleştirdiğini vurgulayan, en kaliteli İtalyan yemeklerini yiyebileceğiniz, satın alabileceğiniz ve yedikleriniz hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Eataly, yemeğe olan aşkını müziğe de yansıtmak üzere Ocak ayında da birbirinden farklı canlı performanslara ev sahipliği yapıyor.

Melis Sökmen’le Caz Geceleri

Müzik hayatına 10 yaşında klasik gitar eğitimiyle başlayan ve çıkardığı albümlerle kariyerine başarılı bir şekilde devam eden Caz sanatçısı Melis Sökmen geniş müzik repertuvarı ile yeniden Eataly’de müzikseverlerle buluşuyor. 10 Ocak Çarşamba günü muhteşem boğaz manzaralı Eataly Bar Terrazzo’da gerçekleştireceği canlı performansıyla misafirleri müzik keyfini İtalyan lezzetleriyle bir arada yaşayacakları eşsiz bir müzik ziyafetine davet ediyor.

Yeşilçam Sahnede

Müzik ve Mizah Bir Arada

Sahnelerin özlenen isimleri Süheyl & Behzat Uygur kardeşlerin muhteşem performansıyla Yeşilçam filmlerinin unutulmaz şarkılarını seslendirdiği, yoğun ilgi gören “Yeşilçam Sahnede” kabaresi Eataly Bar Terrazzo’da tekrar sahneleniyor. 24 Ocak Çarşamba akşamı Eataly’nin boğaz manzarası eşliğinde ve ev ortamı sıcaklığında gerçekleşecek müzik ve mizah dolu kabare şovlarla izleyenler keyifli dakikalar geçirecek.

45’lik Bar

Nostalji Rüzgarı

Nostaljik müzik denildiğinde ilk akla gelen mekanlardan biri olan 45’lik bar, dinleyenleri geçmişe götüren, hafızalarda anıları canlandıran yılların eskitemediği o muhteşem şarkılarıyla 31 Ocak Çarşamba günü Eataly Bar Aperitivo’da dinleyenleri keyifli bir yolculuğa çıkaracak.