Didem Soydan ve Umut Eker ‘den Levi’s tasarımları

Levi’s Type III Trucker’ın 50. yılını Didem Soydan ve Umut Eker'le kutluyor.

Levi’s  70505 veya herkes tarafından bilinen ismiyle Type III Trucker ceketi ilk kez 1967’de tanıttı. O günden bu güne çiftçilerden rock yıldızlarına, kamyon şoförlerinden moda ikonlarına kadar herkes tarafından giyildi. Trucker, jean ceketler arasında en çok bilinen ve 20. yüzyıl boyunca tasarım anlamında sürekli kendini geliştiren bir ürün olarak önce çıkan parça Umut Eker ve Didem Soydan dokunuşu ile taçlandı.

Umut Eker ve Didem Soydan’dan benzersiz tasarımlar

Marka Trucker’ın 50. yıldönümünü kutlamak için Türkiye’nin kendi alanlarının ikonik isimleri olan Didem Soydan ve Umut Eker’le birlikte çalıştı ve her iki ismin ortak tasarımıyla benzersiz bir ceket hazırlandı.

İstanbul’un otantik yapısını modern dokunuşlarla tamamlayan özel tasarım ceket, hem kadınlar hem erkekler tarafından giyilebiliyor. Umut ve Didem’in yeni tasarımı, Türk motiflerini modern İstanbul alt kültürüyle birleştiriyor. Ceketin ön kısmında Umut Eker ve Didem Soydan’ın dövmelerinin işlendiği nakışlar yer alıyor. Arka kısmında ise özgün motiflerle süslenmiş kilim detayı bulunuyor.

Didem Soydan ve Umut Eker, özel tasarım Trucker hakkında “Levi’s ile yapılan bu işbirliğiyle, karmaşayı, çok kültürlü yaşamı, çeşitliliği, markanın güçlü mirasını, doğu ile batı arasındaki harmanı, İstanbul’u eşsiz kılan enerjiyi vurgulamak istedik” dedi.

Levi’s®’ın zamansız tarzını İstanbul alt kültürüyle birleştiren ve sadece 50 adet üretilen Trucker,  Boyner mağazalarında ve Hole Academie’de Levi’s tutkunlarıyla buluşuyor.