LCW Vision koleksiyonu Animal Print desenlerini kucaklıyor

Sezonun en heyecan veren trendi Animal Print desenleriyle birbirinden şık tasarımlar hazırlayan LC Waikiki, feminen ve güçlü kadını ortaya çıkarıyor.

Sezonun en heyecan veren trendi Animal Print desenleriyle birbirinden şık tasarımlar hazırlayan LC Waikiki, feminen ve güçlü kadını ortaya çıkarıyor. LC Waikiki leopar, zebra ve yılan desenlerini renkli formlarla koleksiyona taşıyor.

LC Waikiki Vision

Doğal yaşamın izlerini gardıroplara taşıyan LCW Vision Koleksiyonu, 2018 – 2019 kış modasında yükselişe geçen animal print desenlerini en trend haliyle uyguluyor. Kış aylarında kombinlerin öne çıkan parçalarından kalın kazaklar, bu sene LCW farkı ile animal print çizgilerle tasarlandı. Doğadan gelen desenlerin romantizm rüzgarları estiren dantel ile buluştuğu kazaklar, feminen duruşunu günün her anına taşımak isteyenler için…

Animal Print

LCW ’nin iddialı tarzını yansıtmak isteyen güçlü kadınlar için hazırladığı Vision Koleksiyonunda animal print desenler, etek, elbise ve bluzlarda da rengarenk halleriyle kullanılıyor. Bu kışın olmazsa olması pileli etekler ve tüm zamanların tercih edilen modellerinden kruvaze bluzlar, kombinini tamamlamak için hareketli parçalar arayanların yardımına yetişiyor.