LC Waikiki’den Büyüleyici Kadın Koleksiyonu

Sezonun kilit parçalarını aynı Casual koleksiyonunda bir araya getiren Lc Waikiki yeni koleksiyonu İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nda “Luxe Utility”, “Casual Friday”, “Shiny Sport”, “90’s Glam”, “Retro Marine”, “Stay Wild”, “Into The Wild” ve “Nature Calls” temaları kadınlara kendi tarzını en iyi şekilde ortaya koyma fırsatı sunuyor.

Lc Waikiki yeni koleksiyonu

Haki ve mavi tonlarından oluşan modellerin ızgara desenleri, inci ve file detaylarla birleştirildiği Luxe Utility temasında yaldızlı baskılar, örme ve denim kumaşlarla kullanılıyor.

Lc Waikiki ilkbahar yaz koleksiyonu

Vision Koleksiyonu, Sixth Sense, New Route, Future History ve West Allure temalarındaki tasarımlarla iş hayatının dinamiklerine ayak uyduruyor.

 

Lc Waikiki ilkbahar yaz koleksiyonu

Dantel ve çizgi detaylar Casual Friday temasına modern dokunuşlar katıyor.

Lc Waikiki ilkbahar yaz koleksiyonu

Kinship macro trendinden yola çıkılarak hazırlanan New Route temasında marin dokunuşu kendini hissettirirken çizgiler çiçeklerle kaynaşıyor.

Lc Waikiki ilkbahar yaz koleksiyonu

Doğanın izlerinin takip edildiği Into The Wild temasında doğanın vahşi desenleri topraktan gelen renk tonlarıyla buluşuyor.

Lc Waikiki ilkbahar yaz koleksiyonu

Son zamanların favorisi flamingolardan esinlenilen pembenin tonları, siyah ve gri ile eşsiz bir ahenk yakalıyor. Kinship macro trendinden yola çıkılarak hazırlanan New Route temasında marin dokunuşu kendini hissettirirken çizgiler çiçeklerle kaynaşıyor.