Yeni yıl yaklaşırken, yılbaşı akşamına yönelik yapılan programlar da yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Yeni yıla sıcak ve huzurlu bir ortamda girmek isteyenler için, lezzet tutkunlarının Suadiye’deki gizli keşfi olarak dikkat çeken La Mia Luce, benzersiz bir seçenek olarak öne çıkıyor.

İtalyan Hükümeti tarafından İstanbul’un en iyi İtalyan restoranı seçilerek, “Ospitalità Italiana” ödülü alan La Mia Luce, yılbaşı için hazırlanan spesiyal menüsünde dana bonfileden somon ızgaraya; kestaneli, safran soslu, hindi etli ravioliden espresso eşliğinde İtalyan pudingine kadar birçok özel lezzet ile yılbaşı akşamına lezzetli ve unutulmaz anlar katabilirsiniz.

Ondan geriye doğru saydığımız ve geleceğe dair dilekler dilediğimiz bir gece olan yılbaşında, bu özel geceyi tamamlayan en önemli unsurlardan biri de yeni yıla girdiğiniz mekân ve unutulmaz bir yılbaşı yemeği oluyor. Suadiye’nin gizli bahçesindeki keşif olarak dikkat çeken La Mia Luce, koca bir yılın yorgunluğunun atılacağı yeni yıl gecesini, sıcak ve huzurlu bir ortamda geçirmek isteyenler için en güzel noktalardan biri oluyor.

La Mia Luce: Bir İtalyan Akşamı

Başlangıç olarak kurutulmuş dana eti ve roka ile hazırlanan Bresaola Rucola; taze mozzarella, domates ve fesleğen ile sunulan Caprese; rulo somon füme içinde karides, avokado ve çapari ile servis edilen Terrina Di Salmone’nin yanı sıra portakal sosunda marine edilmiş parmesanlı taze enginar salatası olan Insalata Di Carciofi ikram edilecek. Ana yemekte ise dömiglas sos ile ızgara madalyon dana bonfile, haşlanmış baby kabak, baby havuç ve kuşkonmaz ile servis edilen Filetto Manzo veya deniz ürünleri sevenler için ıspanak yatağında ballı ve portakal soslu somon ızgara Alla Griglia Con Salsa All’arancia, seçeneği sunulacak.

Tatlı olarak ise, acıbadem, espresso ve İtalyan pudingi ile servis edilen Bonet ve eşsiz şarap seçenekleriyle, benzersiz bir yemek deneyimi yaşatacak.

Yeni Yıl Akşamında Farklı Lezzet Önerileri

La Mia Luce’nin İşletme Müdürü Abdullah Ardal, “Yılbaşı, herkes için çok özel bir gün. Böyle bir günde, birlikte olduğumuz insanlar kadar yeni yılı nerede geçireceğimiz de büyük önem taşıyor. Keyifli ve huzurlu bir akşam geçirmek ve benzersiz bir yemek deneyimi yaşamak isteyenleri yılbaşı akşamı misafir etmek istiyoruz. Yılbaşı gecesi, İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Suadiye’deki La Mia Luce’de sunduğumuz lezzetlere eşlik eden İtalyan ve dünya müzikleri ile konuklarımızın keyifli bir akşam geçirmesini amaçlıyoruz” dedi.

MENÜ

Bresaola Rucola

Kurutulmuş dana eti, roka

Caprese

Taze mozzarella, domates ve fesleğen

Terrina Di Salmone

Rulo somon füme içinde; karides, avokado ve capari

Insalata Di Carciofi

Portakal sosunda marine edilmiş parmesanlı taze enginar salatası

Filetto Manzo

Izgara madalyon dana bonfile (dömiglas sos ile), haşlanmış baby kabak, baby havuç ve kuşkonmaz

Veya

Salmone Alla Griglia Con Salsa All’arancia

Ispanak yatağında ballı ve portakal soslu somon ızgara

Bonet

Acıbadem, espresso, room’lu İtalyan Pudingi

Bir şişe ithal şarap

DJ performans

Karşılamada sıcak şarap ve risotto topları