BB kontür kiti, nemlendirici krem, güzellik balmı ve cilt maskeleri… Hepsi Dr. Jart’ın İlkbahar koleksiyonunda yerini alıyor ve cildinizi kusursuz hale getirmenize yardımcı olmak için sunuluyor.

BB Mate Contouring 1.2.3 Kiti

30 faktör güneş korumasına sahip bu cilt güzelleştirici BB kiti, yüz kontürlerini yeniden belirliyor ve hatları şekillendiriyor.

Üç farklı tonu bulunan çok amaçlı BB kremi, formülünde %40’ı nemlendirici bileşenlerden meydana gelen cilt bakımı bazı içeriyor. Bu likit kontürleme kiti cildi koruyarak doğal bir etki yaratıyor. Kremsi dokusu sayesinde son dokunuş ipeksi ve doğal oluyor.

Kullanım talimatları:

BB kreminizi uyguladıktan sonra, 01 tonunu (belirginleştirici) göz altı bölgesine, T bölgesine, burun ve çene uçlarına uygulayın.

-Daha sonra, koyu halkaları yok etmek için 02 tonunu kullanın. Aplikatörü doğrudan gülme çizilerine sürerek uygulayın.
-03 tonunu (bronzlaştırıcı) saç çizgisine, elmacık kemiklerinin altına, burun kenarlarına ve çene altına uygulayın. Doğal bir görünüm için ürünü parmak uçlarınızla veya makyaj süngeriyle cildinize yedirin.

Fiyatı: 155 TL

Trans-foam Clay in Moisturizing Pink Kil Maskesi

Suyla durulanarak temizlenen bu kil maskesi, ciltle temasa geçtiği an köpüklü bir temizleyiciye dönüşüyor ve cildi gereksiz sebumdan arındırıyor. Nemlendiğinde köpük hâlini alan mineral açısından zengin kil, ölü cilt hücrelerini temizleyerek cilt tonunu dengeliyor ve cilt dokusunu dinçleştiriyor. Doğal, ince kil parçacıkları, içinde barındırdığı hidrojenize edilmiş mineral suyu ve diğer doğal bileşenler sayesinde cildi pul pul döküyor ve gözenekleri temizliyor. Ürünün formülünde, cildi nemlendiren ve arındıran lotus çiçeği özütü bulunuyor.

Fiyatı: 46 TL

Water Drop Nemlendirici

Yenileyici, nemlendirici formül cildi uzun süre nemli tutuyor ve soluk ciltlere parlaklık kazandırmaya yardımcı oluyor. Bu hafif, dinçleştirici nemlendirici içinde birçok besleyici bileşen barındıran özel mikro damlacık emülsiyon sistemine sahip olma özelliği taşıyor. Yenilikçi formül, uygulandığı an mikro su damlacıklarına dönüşerek cildi anında nemlendiriyor ve cilde ışıltılı bir görünüm katmaya destek oluyor. Bütün cilt çeşitlerine uyumlu ürün, kuru ve hassas ciltleri nemlendiriyor, konsantre antioksidanlar sayesinde yaşlanmanın görünür etkilerini kapatıyor.

Fiyatı: 155 TL

BB Premium Beauty Balmı

Bu BB güzellik balmı cildi dış etmenlerden koruyarak cildin görünümünü kusursuzlaştırmaya yardımcı oluyor. Balmın formülünde, yaşlanma karşıtı özelliklere sahip olduğu bilinen beyaz altın içerikli Biyo-Peptit Kompleksi bulunuyor. Hepsi-bir-arada cilt bakım ürünü nemlendirici krem, güneş kremi, serum ve parlaklaştırıcı krem olarak kullanılabiliyor. Makyaj bazı için ideal balm, ciltteki kusurların görünümünü azaltıyor ve cilt tonunu dengeliyor. Biyo-peptitler ve antioksidan adenozin cildi çevresel faktörlere karşı koruyor; cildin sıkılığını ve esnekliğini arttırıyor. Ürünün hafif formülünde UVA ve UVB ışınlarına koruma sağlayan mineraller yer alıyor. Cilt pürüzsüz, eşit tonlu, doğal bir görünüme kavuşuyor.

Fiyatı: 180 TL

Dr Jart Rubber Yüz Maskesi

Güçlü aktif bileşenler ve yeni bir dokuyla maske devrimi devam ediyor.

İlk maskeler pamuktan, ikincisiyse hidrojel/biyo-selülozdandı; şimdiyse üçüncü neslin, yani lastik maskelerin devri!

Heykeltıraşlık tekniklerinden faydalanan Dr Jart lastik maskeleri, doğrudan hedefe yönlenerek aktif bileşenlerin buharlaşmasını önlüyor.

Lastik maske serisi üç farklı cilt sorununa çözüm sunuyor:

RUBBER MASK Moist Lover (mavi-nemlendirici)
RUBBER MASK Bright Lover (sarı-parlaklaştırmaya destek)
RUBBER MASK Firming (pembe-sıkılaştırıcı)

Fiyatı: 55 TL