Sezonun ruhu Koton’un yeni aksesuar koleksiyonunda canlanıyor

Koton Sonbahar – Kış Aksesuar Koleksiyonu, her tarza uygun benzersiz tasarımlarıyla bu sezonda göz kamaştırıyor. Ayakkabıdan çantaya, atkıdan eldivene, kemerden bijuteriye kadar yüzlerce seçenek sunan Koton, sezonun ruhunu yansıtan aksesuar koleksiyonu ile kadınların şıklığını tamamlıyor. Koton Aksesuar Koleksiyonu yeni sezonun ruhunu taçlandırıyor.

Yeni Sonbahar-Kış Aksesuar Koleksiyonu, desen desen, renk renk tasarımlarıyla sezona merhaba diyor. Pötikare, ekose ve hayvan derisi desenleri ile fark yaratan koleksiyon, siyah, beyaz, çam yeşili, saks mavi, pembe, bej ve kahverengi tonları ile de geniş bir renk skalası sunuyor.

Desenlerin büyülü dünyası bu kez aksesuarlarda

Erkek giyim desenlerinden esinlenerek tasarlanan koleksiyonda pencere camı ve pötikare desenlerine siyah-beyaz ve gri-borda renk aksanları eşlik ediyor. Makosen ayakkabıdan sezonun trendi kumaş kaplı küpelere kadar zengin bir aksesuar seçeneği sunan Koton, maskülen şıklığı tercih edenlerin vazgeçilmezi oluyor.

Kış modasının olmazsa olmazı ekoseler Koton’un aksesuar koleksiyonunda yeniden hayat buluyor. Kırmızı ve yeşil renklerin hakimiyetinde fitilli kadife ve süet gibi sıcacık tutan kumuşların tercih edildiği koleksiyon tarzınıza İskoç esintisi katıyor.

Koton’un, leopar ve zebra desenli aksesuarları bu sezon göz dolduruyor. Çanta, ayakkabı, kemer kullanılan desenlerin yanı sıra kürk görünümlü detaylarla zenginleştirilen parçalar da koleksiyonun en gözde aksesuarlar arasında gösteriliyor.

Sadeliğinizi taçlandırın

Siyah ve gri tonlarının hakim olduğu aksesuarlar, hem iş hem de günlük yaşamda sade ve şık bir tarzı benimseyenlerin tercihi oluyor. Kürk görünümlü, metalik jakarlı ve saten kumaşların tercih edildiği aksesuarlar sade tasarımlara zenginli katıyor.

Koton’un, karamel, deve, saks mavisi ve pembe tonlarıyla kış aylarını renklendiren atkıları, yarım ve bilekten esneyen bot modelleri, fötr şapka ve bereleri de modern kadının zarafetinde fark yaratan parçalar arasında bulunuyor.

Koton’dan kışa renkli bir dokunuş

Koton Sonbahar-Kış Aksesuar Koleksiyonu, kız çocukları ve bebekler için de birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlar sunuyor. Metalik renklerin ön planda olduğu kız çocuk koleksiyonu, konuşma balonlu ve yıldız baskı detayları, inci ve ponpon süslemeleriyle de dikkat çekiyor. Bebek koleksiyonunda ise erkeklere özel eğlenceli çizgi film karakterlerinden oluşan yumuşak ve rahat kullanımlı patikler kız bebeklerde yerini kenarları kürk görünümlü rahat patiklere bırakıyor.