Zamanı durdurmanın bir yolu yok… Ancak 110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, ünlü cilt bakım markası Diadermine, şimdi zamanın cilde yaptığı olumsuz etkilere meydan okuyan bir formül geliştirdi.

LIFT+ Super Filler serisi… Kırışıklık karşıtı gündüz ve gece kremleri ile bir süper serumdan oluşan seri, toplam 16 bilimsel çalışmanın, 6 yıl süren araştırmaların ve 477 tüketici testinin ürünü…

2 güçlü yaşlanma karşıtı etki bir arada…

Cilt yaşlanması ciltteki farklı değişimler sonucu meydana geliyor. Bunların en önemlisi, ciltteki kolajen oluşumunun yavaşlayıp kolajen ağının zayıflaması… Bu durum, kırışıklık oluşumuna ve sıkılık kaybına neden oluyor. İkincisi ise cildin doğal hyaluronik asit depolarının azalması ile cilt dokusunun zayıflaması. Diadermine tarafından geliştirilen LIFT+ Super Filler serisi, bu durumu engellemek için 2 güçlü yaşlanma karşıtı etkiyi bir araya getiriyor. Kırışıklıkları dolduruyor, sıkılaştırıyor ve yüz hatlarını belirginleştiriyor. Normal, kuru ve hassas ciltler için ideal olan ürün serisi, özellikle 30-50 yaş arası kadınlara öneriliyor. LIFT+ Super Filler serisi; ipeksi, yoğun ve besleyici dokusu ile de fark yaratıyor.

Uzun süreli sıkılaştırıcı etki…

Diadermine LIFT+ Super Filler serisinin pro-kolajen içeren güçlü formülü, kolajen üretimini desteklemek ve daha sıkı bir cilt oluşturmak için en önemli kolajenlerin yoğunluğunu artırmaya yardımcı oluyor.

Cildi yeniden yapılandırıp dolduruyor…

LIFT+ Super Filler’da mikro-enjekte hyaluronik asit, küçük damlalarla cilde nüfuz ederek tıpkı profesyonel enjeksiyon gibi kırışıklıkları doldurucu etki yapıyor. Yapısında bulunan %5 hyaluron, 24 saat boyunca cilt yüzeyine hyaluronik asit sağlayarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.

Diadermine Lift+ Super Filler Serisi, 3 Farklı Üründen Oluşuyor…

Lift+ Super Filler Hyaluron Etkili Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi

Kırışıklıkları doldurup, cildi sıkılaştırıp, yüz hatlarını belirginleştiriyor. Böylece cilt pürüzsüzleşirken, dolgu etkisi sayesinde kırışıklıkların görünümü de azalıyor.

Lift+ Super Filler Hyaluron Etkili Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi

Cildiniz siz uyurken yenilenme sürecine giriyor. Bu yüzden gelişmiş cilt bakımı ve gençleşme tedavisi için en ideal zaman gece. Lift+ Super Filler Hyaluron Etkili Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi ile her kullanımdan sonra cildiniz derinlemesine yenileniyor; daha parlak, dolgun ve genç bir görünüm kazanıyor.

Lift+ Super Filler Hyaluron Etkili Kırışıklık Karşıtı Süper Serum
Gözle görülür sonuçlar için her gün cildinizi temizledikten sonra yüzünüze ve boynunuza günlük bakım kreminizin altına uygulamanız gerekiyor. Sonuç mükemmel görünen bir cilt oluyor.