Kiraz kırmızısı gönülleri fethediyor

KIKO Milano’dan Sevgililer Günü’ne Özel Koleksiyon: SWEETHEART! İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, Sevgililer Günü’ne özel olarak çıkardığı “Sweetheart Koleksiyonu” ile makyaj tutkunlarının kalbini fethediyor. Kiraz kırmızısı gönülleri fethediyor. 

KIKO Milano’dan Sevgililer Günü’ne Özel Koleksiyon: SWEETHEART!
İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, Sevgililer Günü’ne özel olarak çıkardığı “Sweetheart Koleksiyonu” ile makyaj tutkunlarının kalbini fethediyor. Kiraz kırmızısı gönülleri fethediyor.

Sweetheart Koleksiyonu

İleri teknoloji makyaj, yüz ve vücut bakımı ürünleriyle her yaştan kadının güzellik ihtiyaçlarına yanıt veren KIKO Milano, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı Sweetheart Koleksiyonu ile güzelliği bir adım öteye taşıyor. Kiraz kırmızısı ve yumuşak pembeleri bir araya getiren koleksiyon, kalpli ambalaj tasarımıyla da göz kamaştırıyor.

Altı farklı tondan oluşan far paleti, allık, highlighter, göz kalemi ve dudak parlatıcısı gibi parçaları bir araya getiren Sweetheart Koleksiyonu, canlı ve ışıltılı bir yüze sahip olmak isteyenlere eşsiz bir makyaj deneyimi sunuyor.

Sevgililer Günü özel koleksiyonu Sweetheart Koleksiyonu’nu denemek için KIKO Milano mağazalarına davetlisiniz!