Her yaptığı olay olan Kim Kardashian , cinsel ilişki konusunda güvensiz ve utangacım açıklamasıyla magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kardashian, cinsel hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kardashian , “Cinsel ilişki konusunda göründüğümün aksine çok güvensiz ve utangacım öyle ki zaman zaman veda kararı aşamasına bile geldim” dedi.

Özel hayatı hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulunan Kim Kardashian’ın açıklamaları şöyle:

“Aslında göründüğümün ve toplumda yaşadıklarımın aksine cinsel ilişki konusunda çok güvensiz ve utangacım. Öyle ki zaman zaman cinsel ilişki veda aşamasına bile geldim.
Bakmayın ben 50 kişi önüne çıkar ve rahatlıkla çekinmeden soyunabilirim. Ancak yatakta başka bir kişiliğim var. Kendime güvenimi kaybediyorum ve inanılmaz utangacım.

Öyle ki zaman zaman cinsel veda etme aşamasına bile geldim” dedi.

Kim Kardashian doğum sonrası 30 hatta 40 kilo aldığını hatırlatarak ve kendisini hiç beğenmediğini söyleyerek, “Aslında özel hayatımda çok tutucu bir karakter sahibiyim. Toplum imajımda ise bambaşka biriyim. İki karşıt duygular içerisindeyim. Kısacası cinsel ilişki sorunumun olduğu kanısındayım” açıklamalarında bulundu.