Khloe Kardashian, 2017 Kardashian-Jenner ailesi Noel Partisinde ışıl ışıl ve oldukça parıltılı gözüküyordu. Khloe Kardashian hamile göbeğini gösterdi.

The Keeping Up With the Kardashians’ın yıldızı, Pazar günü gerçekleşen Noel arifesindeki partide uzun, gümüş saçaklı bir elbiseyi kürk montuyla tamamlamıştı. Kız kardeşi Kim Kardashian ile Snapchat videosunun yanı sıra kıyafetini de gösterirken takipçilerine “Neyi görmek istediğinizi biliyorum” dedi. Video çeken kişi daha sonra, Khloe’nin sevinçle ovuşturduğu karnını gösterdi.

33 yaşındaki TV yıldızı, geçen Çarşamba günü, Cleveland Cavaliers oyuncusu Tristan Thompsan ile ilk bebeklerini beklediklerini hamileliğinin 3.ayına geldiğinde açıklamıştı.  Duyurusundan bu yana ilk kez Los Angeles uluslararası havalimanı’nda görüntülenmişti.

Noel arifesinin erken saatlerinde, Khloe, Snapchat’te spor yaparkenki videosunda büyümüş karnını da paylaştı. Halkın gözünden ve sosyal medyadan büyük ölçüde uzak durmuştu ve hamileliğini gizli tutmayı tercih etmişti.