Doğa bize iyi geliyorsa biz de doğaya iyi gelmeliyiz..

Arkasında biriktirdiği başta zeytinyağı olmak üzere 10 yıllık tıbbi ve aromatik bitki yetiştiriciliği deneyimi ile aromaterapi alanındaki birikimini doğa dostu kullanıcılarla buluşturmayı hedefleyen
KAIBEAUTY NATURAL ile artık herkes doğanın şifasından yararlanabilecek.

Ülkemiz coğrafyasının sonsuz şifaya sahip bitki örtüsü ve her bir bitkinin cildimize sağladığı faydaları, doğa ve çevre bilinci gelişmiş; temiz güzelliğin mümkün olduğuna inanan kullanıcılarla bir araya getirme hayaliyle yola çıkan KAIBEAUTY NATURAL, 50’ye yakın ürün çeşidiyle bedenin, ruhun ve aklın iyi hissetmesi için geliştirildi.

Yerel üretimi ve kadın istihdamını destekleyen etik üretim anlayışına sahip, vegan ve %100 doğal içeriklerle formülize edilmiş KAIBEAUTY NATURAL aynı zamanda tüm ürünlerinin sahip olduğu Sağlık Bakanlığı kaydı ile kullanıcılarına güvenli alışveriş deneyimi yaşatıyor.
Yüz ve vücut bakımında ortaya çıkabilecek ihtiyaçların düşünülmesiyle geliştirilmiş kompakt yapıya sahip ürünler zamandan kazandırırken ruhun ve bedenin ihtiyacına yönelik dengeleyici, odaklanmaya yardımcı, rahatlatıcı ve enerji verici gibi sonuç odaklı aromaterapik karışımlarla yoğun bir rutinden kaçmak isteyenler için de pratik çözümler sunuyor.


KAIBEAUTY NATURAL ayrıca mutluluğu sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için geri dönüştürülmüş ambalajlardan oluşan son derece şık ve özenle paketlenmiş hediye setlerini de kullanıcıların beğenisine sunuyor. Özellikle cilt bakım ürünlerinin uygulamasını kolaylaştırıp etkisini arttıran yardımcı ürünler sevdiklerine verdiği değeri hissettirmek isteyenler için adeta ‘mutluluk kutusu’ gibi sürprizli bir hediye seçeneği oluyor.
Koku duyusunun insan beyninde yarattığı etkiyi merkezine alan ve mutluluk hormonlarını aktive eden kokuları barındıran KAIBEAUTY NATURAL ürünlerinin kapağının ilk açılışından itibaren ‘iyi hissetme’ hissi tüm benliği ele geçiriyor.
Dingin bir zihnin verdiği huzur ve mutluluk kendimize verebileceğimiz en büyük hediye.. Bu hediye ise artık çok yakınımızda..

www.kaibeautynatural.com