Kahve kokuları arasında benzersiz traş keyfi

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen İstanbul Coffee Festival, 21 Eylül Perşembe günü Küçükçiftlik Park'ta kahve tutkunları için yeniden kapılarını açtı.

Tüm dünyada 72 yıldır tıraş olma ritüelini erkekler için tutkuya dönüştüren ıslak tıraş aksesuarları markası Mühle ise; İstanbul Coffee Festival’de bir ilke imza atarak festival ziyaretçilerine kahve kokuları arasında benzersiz bir tıraş deneyimi yaşatıyor. İstanbul Coffee Festival, Coffee and More bölümünde festival ziyaretçileriyle buluşan Mühle Barber Zone ıslak tıraş ritüelini festivale taşıdı.

Tüm dünyada kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin vazgeçilmez adresi olan Mühle, DSM Group tarafından 21 – 24 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilen İstanbul Coffee Festival’de kahve severler ile buluştu. Tıraş fırçalarından tıraş bıçaklarına, krom kaplı metal stantlardan tıraş aksesuarlarına ve seyahat setlerine, tıraş bakım ürünlerinden organik bakım ürünlerine kadar her zevke ve tarza uygun ürünleri ile festivalde yer alan olan Mühle, katılımcılara erkeklerin günlük yaşamının vazgeçilmez ritüeli olan tıraşı benzersiz bir deneyimle sunuyor. Üstelik festival katılımcıları ürünleri deneyimlemenin yanı sıra tüm Mühle ürünlerine %20 indirimle sahip olma şansını yakalıyor.