Bu amaçla Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile bir işbirliği gerçekleştiren Saray Bisküvi Tarihi Eyüp Oyuncakları Kadın Kooperatifi atölyesinde özel bir etkinlik düzenledi. Bu anlamlı etkinliğe katılan oyuncu Bengi Öztürk, KEDV’li kadınlara desteklerini gönderdikleri hediyelerle anlatan ünlü dostları Hülya Koçyiğit, Hülya Korel Hatice Şendil, Yonca Cevher, Sinem Öztürk Uslu, Irmak Ünal ve Canan Hoşgör’ün el emeği ürünlerini katılımcılarla buluşturdu.

Saray Holding bünyesinde bulunan, Türkiye’nin sevilen atıştırmalık markası Saray Bisküvi, kadınların ekonomiye katılımını destekleyen, onların ekonomik açıdan güçlenmesini ve toplumsal hayatta kendilerine daha fazla yer bulmalarını sağlayan projelerine bir yenisini daha ekledi. Kadın dostu bir şirket olan Saray Bisküvi, bu bağlamda Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile anlamlı bir işbirliğine imza atarak 16 Kasım’da Tarihi Eyüp Oyuncakları Kadın Kooperatifi atölyesinde bir etkinlik düzenledi. Saray Bisküvi kadın çalışanlarının, KEDV’in birlikte çalıştığı kadınların ve ünlü oyuncu Bengi Öztürk’ün de katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Saray Holding Pazarlama Direktörü Gülnur Uluğ, “Emeğin değerini bulmasını sağlayacak pazarlama yaklaşımları” başlıklı bir eğitim verdi.

KEDV’in birlikte çalıştığı kadınlarla bu ilham veren eğitime katılan başarılı oyuncu Bengi Öztürk hem kendi el emeği ile ürettiği hediyelerini hem de Hülya Koçyiğit, Hülya Korel, Hatice Şendil, Irmak Ünal, Yonca Cevher, Canan Hoşgör ve Sinem Öztürk Uslu gibi ünlü dostlarının KEDV’li kadınlara kalpten desteğinin bir yansıması olan el emeği ürünleri de katılımcılarla buluşturdu.