Yetişkinlerden çocuklara kadar tüm yaş gruplarına hitap eden Türkiye’nin en büyük sportif yaşam kulübü Coliseum, fit olmak isteyenlere eğlenceli bir spor aktivitesi sunuyor. Jumping Fitness ile bir yandan eğlenecek, bir yandan yağlarınızı yakacaksınız.
Sporu yaşam tarzına dönüştüren Coliseum Spor Kulübü; Jumping Fitness dersleri ile üyelerini spor yaparken eğlenceye davet ediyor. Kilo vermenin eğlenceli bir aktiviteye dönüştüğü  tüm vücudu eşit şekilde çalıştırıyor. Küçük ve alçak bir trambolinle yapılan ders, ritmik zıplamalardan oluşuyor. Sert zeminde yapılan antrenmanlara göre çok daha güvenli olan fitness ile yağlardan kurtulurken eğlenmek de mümkün oluyor.

Jumping Fitness ile 45 dakikada 750 kalori yakabilirsiniz!

Dinamik, doğal, pozitif ve enerjik atmosferiyle Coliseum Spor Kulübü’nde gerçekleştirilen dersler, daha güçlü, esnek, sağlıklı ve sıkı bir vücuda sahip olmayı kolaylaştırıyor. Bel, boyun ve kas sorunları olmayan herkesin yapabileceği  dolaşımın hızlanmasını, kasların ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlıyor. Vücudun yağ seviyesini azaltan Jumping Fitness’a 45 dakikalık katılım ile 600-750 arası kalori yakmak mümkün.

Zıplayarak sıkılaşın

Bacakları, kalçaları, karnı, kolları ve basenleri sıkılaştıran Jumping Fitness, çeviklik ve enerjiyi artırıyor, dengeyi geliştiriyor ve dayanıklılık veriyor. Coliseum Spor Kulübü, uzman aerobik eğitmenleri tarafından verilen dersler ile zıplayarak form tutmanın keyfini sunuyor.