Ivana Sert’ten yeni yıl tasarımları güçlü, özgür, tarz sahibi ve farklı kadını temsil eden mücevher koleksiyonu Ivana Sert By La Princesa Jewelry yılbaşında kadınlara inci, pırlanta ve gümüşten oluşan şık bir koleksiyon sunuyor. Toplam 40 parçadan oluşan Ivana Sert by La Princesa Jewelry koleksiyonun içinde heyecan uyandıran çarpıcı, güçlü kadını temsil eden, maskülen ve şık bir koleksiyon geliyor.

 

Ivana Sert uzun süre yaptığı çalışmaların sonucunda kendi tasarladığı mücevher koleksiyonuna farklı bir bakış açısı getiriyor. Günlük yaşamda, sokak modasında, spor giyimde ve özel günlerde kullanabileceğiniz koleksiyondaki parçalar gardırobunuzun zamansız ve vazgeçilmez mücevherleri olmaya aday. Gümüş, pırlanta, siyah pırlanta, safir, yakut, zümrüt, sitrin, inci gibi özel taşların kullanıldığı koleksiyon trendsetter olmak isteyen kadınların vazgeçilmez adresi olmayı hedefliyor.

Ivana Sert’ten yeni yıl tasarımları

 

Hem kadın hem erkeklere yönelik ürünlerin olduğu koleksiyon, aynı zamanda kişiye özel üretim de yapıyor olacak. Bu koleksiyonla yurtdışına da açılmayı hedefleyen Ivana Sert by La Princesa Jewelry Aralık ayında satışa sunuluyor.

Ivana Sert’ten yeni yıl tasarımları

http://www.womensstyletr.com/2017/10/19/mucevhere-amazon-kadini-ruhu/