Ivana Sert bu kıyafetleri giymiyor!

Yılın stil ikonu seçilen Ivana Sert, kendi imzasını taşıyan tasarımları ve giymediği kıyafetleri ModaCruz.com’da satışa sundu.

Eskiden tüm kazancını alışverişe yatırdığını söyleyen Ivana Sert, artık çok daha tutumlu olduğu itiraf etti.

Ivana Sert, “Eskiden kazandığımı alışverişe yatırıyordum. Yıllar içinde dolap dolap giysi ve ayakkabı biriktirmişim. Ancak devir artık ekonomi devri. Ben de eskisi gibi kıyafete çok para harcamıyorum. Giymediklerimi benim gibi stiline önem veren diğer kadınlarla paylaşıyorum. Çok beğendiğim bir modacının ikinci el tasarımlarını alıyorum. İkinci el kıyafetlerin hikayesi olması da hoşuma gidiyor. Dünyada da trend bu, paylaşmak moda artık. Kate Middleton, Drew Barrymore, Nicole Kidman hatta Dünyanın en popüler mobilya şirketinin milyarder sahibi bile ikinci el giyiyor. Sarah Jessica Parker, oğlu için sadece ikinci el alıyor” diyor.

Parayla stil sahibi olunamayacağını da söyleyen Ivana Sert, kadınlara şu tavsiyelerde bulunuyor: “Stil sahibi olmak için çok para harcamanız gerekmiyor. Giymediğiniz kıyafetleri verip, yerine yine çok istediğiniz bir markanın ikinci el tasarımını alabilirsiniz. Böylesi taklit kullanmaktan çok daha iyi. Modayı takip ederken, moda kurbanı olmayın. Baştan aşağı aynı markayı giyinmeyin. Bir de vücut tipinize göre giyinin, göz yormayın.”