Denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, dolu dolu yaz etkinliklerine devam ediyor. 23 Temmuz Salı günü MacFit işbirliğinde gerçekleştireceği yoga aktivitesiyle ziyaretçilerine huzurlu bir hafta geçirmeyi vadeden İstMarina AVM, sahilin muhteşem atmosferinde düzenleyeceği etkinliği 19.00’da ziyaretçilerin ücretsiz katılımıyla gerçekleştirecek.

açık havada yoga

İstMarina AVM, Türkiye’nin en büyük spor salonu zincirlerinden MacFit iş birliği ile 23 Temmuz Salı günü düzenleyeceği yoga etkinliğiyle ziyaretçilerini huzurlu bir hafta geçirmeye davet ediyor. İstMarina AVM sahilde gerçekleşecek etkinlik, haftaya enerji dolu devam etmek isteyenleri adalar manzarası ve deniz havasının keyifli atmosferinde yoga ile buluşturacak. Zihin ve beden detoksu olarak da bilinen yoga seansı, MACFit’in sertifikalı eğitmenleri tarafından gerçekleştirilecek.

Tüm ekipmanların AVM tarafından karşılanacağı etkinlik 19.00’da başlayacak. Katılım sağlamak isteyenler telefon üzerinden kayıt yaptırabilecek. Etkinlik sonunda katılım gösteren herkese MacFit tarafından tek kullanımlık kulübe giriş kartı verilecek.
İstMarina’nın keyif dolu etkinlikleri yaz boyu devam edecek.