İstanbul Gençlik Festivali’nde eğlence devam ediyor

Sanatçılar hayranlarıyla buluşacak

Türk Telekom ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali (İGF) tüm coşkusu ve hızıyla devam ediyor. Festival kapsamında Evrencan Gündüz, Sufle, Cem Belevi, Berkay ve Mustafa Sandal 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü Türk Telekom Muud Sahnesi’nde hayranlarının karşısına çıkacak.

Gençlere müzik ziyafeti

Türk Telekom’un ana sponsoru olduğu İstanbul Gençlik Festivali (İGF), ünlü sanatçıların konserleriyle Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde devam ediyor. Birbirinden renkli etkinliklere sahne olan festivalde sevilen sanatçılar gençlere müzik ziyafeti yaşatıyor.

Festival kapsamında Türk müziğinin ünlü sesleri dillere dolanan ve müzik listelerini sarsan şarkıları ile İstanbul Gençlik Festivali’nin açılışında konser verecek. Evrencan Gündüz, Sufle, Cem Belevi, Berkay ve Mustafa Sandal, 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü Türk Telekom Muud Sahnesi’nde hayranlarının karşısına çıkacak.

5 gün boyunca devam edecek

Bir milyondan fazla genci ağırlaması beklenen İstanbul Gençlik Festivali’nde; 5 gün boyunca konser, eğlence, kültür-sanat, bilim teknoloji, söyleşi, spor, sosyal sorumluluk ve daha birçok alanda onlarca etkinlik gerçekleştirilecek.Gençler, Türk Telekom Muud Sahnesi’nde sevdikleri sanatçıların konserleriyle eğlenecek; söyleşi sahnesinde, alanında birbirinden değerli konuşmacıları dinleyecekler.