Baguette Jewellery
Jasmin Baruh ve Murat Ali Gök tarafından günlük mücevher konsepti fikriyle yaratılan mücevher markası Baguette Jewellery birbirini tamamlayan ve her gün kullanılabilecek tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Trendleri takip eden ve koleksiyonlarını bu yönde güncelleyen markanın en önemli unsuru ise markaya ismini veren baget kesim taş. Siparişle de özel tasarımlar yapan markanın nefis ürünleriyle Beymen’lerde de karşılaşabilirsiniz.


Charms Company
Begüm Yalçın, İtalya’da aldığı moda eğitiminden sonra mücevher tasarımına olan tutkusunu takip etti ve markasını kurdu. Sadelikle gösterişin harmanlandığı tasarımlarda en çok pırlanta, safir, yakut ve zümrüt gibi değerli taşlarla kullanılıyor.


Müge New York
Parson’s ve FIT’de aldığı eğitimler sonrası Müge Çizgenakat, 2000 yılında New York’ta markasını kurdu. 2004 yılında Türkiye’ye taşıdığı markası Müge New York, tasarımlarıyla kıyafetlere sade ve klas bir dokunuş veriyor. Ürünleri tasarımcının konsept butiği Fenix’te bulabilirsiniz.


Rangda&Barong
2016 yılında kurduğu markasıyla Serra Pakdemir, tasarımlarında doğanın güzelliklerinden aldığı ilhamı modern çizgilerle harmanlıyor. Rangda& Barong’un hem gündüz hem de gece kullanabileceğiniz sade ve şık parçaları ile sakin bir stil yakalayabilirsiniz.


Ekria
Zamansız ve çağdaş parçalarıyla hem kadınlar hem erkekler için takılar üretiyor Ekria. Minimalist yaklaşımıyla tasarımları güçlü kılan marka, uluslararası sektörde de adını duyurdu. 2013 yılında kurulan marka endüstriyel tasarımcı Esra Karadeniz’in imzasını taşıyor.


Melie Jewelry
Tasarımlarında efsanevi aşklardan ilham alan Melike Kapıcıoğlu, mücevher tasarımı konusunda hem okullu hem alaylı. Zamansız özel anlam taşıyan, şık ve zarif parçaları çağdaş stil ve kadınsı bir dokunuşla birleştiriyor.


Zeyy Jewelry
Babası Kapalı Çarşı’nın en tanınmış ustalarından olan George Kırlangıç’ın markası, mücevherin zarafetini ulaşılabilir kılıyor. Kusursuz işçilik ve özgün tasarımlarıyla çabasız şı